Mistähän sais ostettua uudet renkaat kokoa 22tuumaa? en oo löytäny mistään nettikaupoista. Kombiin tulisvat.
22 tuuman renkaita kombiin?
Pasi
6921
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ihan jopoja myyvistä liikkeistä, niissähän on myös 22 renkaat.
renkaita. Kävin viime keväänä kyselemässä pyöräliikkeissa, mutta tosi kalliita sisä- ja ulkokumit etu- ja takapyöriin ois maksanu yhteesä jotai 45-55e ni jätin ostamatta. Nyt en löydä ees mistään netistä mitää polkipyöränkumien myyjää. Kertoo mistä sais halvemmalla?????
löytyy hintaan 5.90 ei ole hinnalla pilattu,ja ovat vielä retro valkoiset!
Ostin 14.4.09 Motonetista 28 tuuman eli 47-622 renkaat polkupyörään.
Hinta tosiaan 5.90 € / kpl. Viime viikonloppuna huomasin että ovat vaihtokunnossa. Renkaiden sivut ovat täynnä murtumia. Tyhjillä en tietenkään ole ajanut. Kuitti on tallella, huomenna nähdään kantaako liike vastuuta.
Halvan tuotteen ja hyvän tuotteen eron. Eihän noita halpis kumeja ehi päälle laittaa kun ne kyljistä pykii. Toivottavasti myyjä tiputtaa asiakkaan maanpinnalle, reklamoidessaan 5,90 hintaisia kakkalaatuisia kumeja = vaikka saisit uudet kitistyä tilalle ei se renkaidenlaatu siitä miksikään muutu, heinäkuussa olet taas uusia takuuseen ruinaamassa, halpa on halpaa! Osta kerralla laatua, säästät aikaasi rengastöistä ja ajaminen on hyvilläkumeilla hauskempaa.
bilteman maasto renkaat on kyl hyviä vaik maksaaki vaa 7.90e =) ite hankin viime kesänä ja oot jarrutellu aina ku vaa on ollu asfalttia ja nyt vasta näkyy yhestä kohtaa kankaat ::D