Great Au Pair -sivusto

Niin, onks kellään kokemuksia tuolta sivustolta?
Lähinnä sitä et miten perheille saa ilmaistua kiinnostuksensa?
Ja täytyykö tuolla maksaa mtn maksuja?
Olis kiva saada mahd pian informaatiota! :)
2535
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oon miettinyt ihan samaa.. Oon rekisteröitynyt sinne ja laitoin sit hot listalle jonkun perheen, sit sieltä tuli myönteinen vastaus mut näyttäs siltä et pitää maksaa joku maksu ennenku saa sen perheen osoitteenn... /: Onkohan näin, ootko saanu muualta infoa?

Äänestä

Ei vissii oo kellään kauheesti kokemuksia... Ite kanssa oon yrittäny kaikkee mut vissii pitää maksaa sit jotai... emt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olis kiva tietää kirjoitti:

Niin, onks kellään kokemuksia tuolta sivustolta?
Lähinnä sitä et miten perheille saa ilmaistua kiinnostuksensa?
Ja täytyykö tuolla maksaa mtn maksuja?
Olis kiva saada mahd pian informaatiota! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu