Onko varattu nainen..

miehelle kauhistus?
41137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei kai kukaan täysijärkinen jakorasiaa omaksi ristikseen halua...?

Äänestä
  • en oo mikään jakorasia, ihastunut vain.

    Äänestä

Mielestäni se riippuu ihan kokonaistilanteesta. Yleistää ei voi missään tilanteessa. nämä ovat yksilöllisiä tilanteita joihin liittyy paljon asioita. Tuohon kysymykseen ei voi vastata kuin sen että se on ihan kiinni siitä miten nuo "kaksi" kohtaavat ja mitä he tuntevat.

Äänestä

Totakai se on kauhistus jos ihastuu varattuun naiseen.
Ajatteletko että mies haluaa jakaa naisensa toisen miehen kanssa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks sellai kirjoitti:

miehelle kauhistus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu