harrastaa seksiä? Onko yritys hankkia seksiä sallittua? Mitä jos presidentti jäisi kiinni seksistä?
"Reilu peli"
"Reilu peli"
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
julkisesti
olisi saanut, kunhan olisi myöntänyt sen niin kuin mies eikä valehdellut kehnosti. Tai olisi pikemminkin kohauttanut olkapäitään ja sanonut so fucking what?
panevat vaikka keskenään, ministeri ja pressa. Mutta valehdella ei saa.
Tai ainakaan valheistaan ei kannata jäädä kiinni.
valhe?
mikä niistä?
:D
Sen minäkin haluaisin tietää.
että viestien piti koskea työasioita? Tai se ettei niissä pitänyt olla alapääjuttuja? Tai se että hän vain vastasi Tukiaisen viestiin? Se on sensijaan uskottavaa ettei Ike muista sitä taiteilija- episodia, koska ahdistelemiaan naisia on niin paljon.
alkoi:
http://www.iltalehti.fi/viihde/200803077356805_vi.shtml
Sitten Ile kiisti alapään jutut, kaikkia kommentteja en muista enkä jaksa kaivaa.
ensimmäinen reaktio oli viestien lähettämisen kieltäminen.
että ongelma on sun päässä..
???
En maksa veroja sen takia että ministerit harrastaisivat seksiä.
Lehtien mukaan lukioilla on oikeus tietää suurin piirtein kaikki asiat, eli ministerien pitää julkaista lista jossa on: kenen kanssa ja milloin, miten meni ja kumppanin kommentit.
Lisäksi minulla on lukijana oikeus tietää millaisia alusvaatteita kukin ministeri käyttää ja koska ne on vaihdettu.
ja alan ammatilaiset ovat kuiskineet, ettei usollisuus aviopuolisoa kohtaan paljoa paina omatuntoa.
Ei toki kaikki, ei toki