ihanne naiseni

mun ihanne naiseni on hoikka kaunis pienikokoinen nainen joka piereskelee ja paskantaa paljon. oon perverssi ja tykkään haistella pieruja ja syödä paskaa. onko muita minun laisiani?
4611
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on PERÄSMIES. Harmi, että hän on vain Pahkasika-lehden sarjakuvahahmo :(

T:Pieru-Perse

Äänestä
  • Jonka Kanssa Ois sitte Yhteiset harrastukset ja Hän Olisi Blondi...

    Äänestä

pissa ja kakka hahah 16v

Äänestä
  • Vaaleahiuksinen ja Vihreäsilmäinen < hallelujaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pieruimuri kirjoitti:

mun ihanne naiseni on hoikka kaunis pienikokoinen nainen joka piereskelee ja paskantaa paljon. oon perverssi ja tykkään haistella pieruja ja syödä paskaa. onko muita minun laisiani?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu