Millaiset aluspökät ukoille?

Naiset ympäri Suomen maan!
Minkälaiset alushousut miehen yllä teitä miellyttää silleesti sytyttävimmin?
Eikä tarvii vastata että,--"kunhan on lämpimät", tai että "ei oo vällii,---poisha ne kuitenni riisuthaan".....
siis mitkä on sexyimmät?
81508
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Luullut,eti kaikki Suomen sp "lukevat naiset" kiirehtineet "neuvomaan" asiassa. mutta, muta ei(se taitaa olla "poishan ne heitetään"mielipide?.Kyllä isotpojat on kertonut,myös tuollaista.
JK.Hyvää Vappua!

Äänestä

Mut sit pitää olla myös litteä masu.

Äänestä

Sellaiset missä vyötärö jää aika alas ja tosi lyhyet lahkeet.
Yksiväriset. Tai korkeintaan raidat/tekstiä vyötärönauhassa.

Karseimmat housut miehellä on silkkiboxerit, sen jälkeen tulee ällölistalla tangat jos miehen kroppa ei ole äärimmäisen kiinteä. Mikään ei ole karseampaa kuin tangoista pursuava läski.

Tiukat boxerit toimivat erittäin hyvin tavallisellakin kropalla, mutta jos päällä roikkuu maha niin mitkään housut eivät pelasta kokonaisuutta...

Äänestä

Nansot on ylivoimaisesti pidetyimmät,jo "ikämiehillä",tässä varmaankin on kyse miehistä jotka käyvät ns. raskaassa työssä,ei mistään valokuvauksellisista tapauksista.Jokut saattaa ajatella,kyllähän niidenkin voivat olla nätisti puetu.huono kieli.

Äänestä

  • &"boskerit"? kirjoitti:

    http://www.asos.com/Bjorn-Borg-Underwear/Cat/pgecategory.aspx?cid=3781
    tällaisetko bokserit on naisten mieleen?...vai....

    Mitkään kirjavan kukertavat ei näytä "tavismiehen" päällä ollenkaan hyvältä ;)

    Toki saattavat sopia huumorimiehen tai tälläisen erittäin trenditietoisen miehen ylle...

    Oma ukko pukeutuu lähinnä mustaan muutenkin, joten itse kauhistuisin ja naurattaisi jos alta paljastuisi jotkut vaaleanpunaraidalliset / kukikkaat bokserit (tosin tangoilla olisi sama, ellei pahempi vaikutus ;)

    Elikkä siis, noista ylemmän linkin boksereista mustat tai hätätapauksessa valkoiset sopisi kyllä, ja tietynlaisella kropalla olisivat jopa seksikkäät ;)

    Tässä se minun mielipide... Stringit ja "pikkuhousut" kuuluu naisten pyöreille pepuille! :)

    Äänestä

  • &"boskerit"? kirjoitti:

    http://www.asos.com/Bjorn-Borg-Underwear/Cat/pgecategory.aspx?cid=3781
    tällaisetko bokserit on naisten mieleen?...vai....

    Taas mä silloin 60 menin Rudusjärvelle viikonlopuksi."retkelle"....Sitten kävimme WC ja rulla tyhjeni,sanoin kavereille"mihin laitan tämän tyhjän hylsyn" sanoivat laita housuihin,ja ja minäkös tein työtä käskettyä.Rehellisesti sanon koskaan en ole "niinpaljon saanut osakseni naisten kaikenikäisten katseita kuin silloin" kaikkia ei voi kirjoittaa...et silleen.

    Äänestä

pitsiset stringit isolla etumuksella ni a vot, johan laarini leviää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isäntä kirjoitti:

Naiset ympäri Suomen maan!
Minkälaiset alushousut miehen yllä teitä miellyttää silleesti sytyttävimmin?
Eikä tarvii vastata että,--"kunhan on lämpimät", tai että "ei oo vällii,---poisha ne kuitenni riisuthaan".....
siis mitkä on sexyimmät?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu