...tai kyse on pikemminkin siitä, että niitä ei tarvitse iskeä.
Naisen iskeminen on helppoa kun ymmärtyää mistä on kysymys. Ei tarvitse olla rikas eikä kuuluisa eikä edes komeakaan. Kysymys on siitä, että naiset on kakkosluokan kansalaisia, joita tuleee kohdella kuin paskaa.
Kun niitä kohtelee kuin paskaa ne tulevat iskemään sinua. Kaikkein säälittävimmät tapaukset ovat jotkut kännissä örveltämiset...."mikä sun nimi on"...tai jotkut "feminismsi" miehet, jotka tekee suunnilleen mitä tahansa naisen tahdon mukaan.
Naisen iskeminen on helppoa kun ymmärtyää mistä on kysymys. Ei tarvitse olla rikas eikä kuuluisa eikä edes komeakaan. Kysymys on siitä, että naiset on kakkosluokan kansalaisia, joita tuleee kohdella kuin paskaa.
Kun niitä kohtelee kuin paskaa ne tulevat iskemään sinua. Kaikkein säälittävimmät tapaukset ovat jotkut kännissä örveltämiset...."mikä sun nimi on"...tai jotkut "feminismsi" miehet, jotka tekee suunnilleen mitä tahansa naisen tahdon mukaan.
Vastaukset 7
Vanhimmat
MITEN KÄY MIESTEN KANSSA!!!!!!!
Harmi että naiset ovat kohdelleet sinua huonosti. Tai oikeastaan, et muuta asenteellasi ansaitsekkaan.
Vedät puoleesi juuri sinulle sopivia naisia.
Jokaiselle löytyy siis omanlaistaan seuraa.
Hieno juttu.
vittu et oot tyhmä ja idiootti!!!!!!!!!miten haluisit et ittees kohdeltaisiin vitun kyrpä!!!!!!!ajattelisit vähä enemmän jos älykkyysosamääräsi riitää siihen!!!!!!!!!vaik epäilen sitä suuresti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Näköjään aloittaja on tyrmätty aivan täysin muiden vastaajien toimesta. Minä olen aloittajan kanssa täysin samoilla linjoilla. Olen siis ok näköinen eli naiset eivät tule iskemään minua ainakaan usein jos koskaan. Kaikki kerrat(3), kun olen onnistunut pokaamaan naisen ovat olleet niin huvittavia ja naista halventavia että en ole itsekään uskoa niitä todeksi. Omana itsenäni en siis ole elämäni aikana kertaakaan onnistunut pokaamaan naista mistään. Yleensä olen siis ystävällinen ja ehkä hieman kiltin oloinen mutta sosiaalinen mies.
1 kerta: Sanoin koulussa tuntemattomalle naiselle, että sullahan on hyvät kirsikat ja muuta aivan käsittämätöntä läppää. No nainen alkaa piirittämään minua siitä edespäin, joka kerta kun näki ja laitteli viestiä jatkuvasti mesessä ja facebookissa.
2 kerta: Koululla sanon tuntemattomalle naiselle, että voisin myydä vanhoja koulutöitä hänelle, jos hän maksaa luonnossa. Nainen otti samantien numeroni talteen ja alkoi pommittamaan tekstiviesteillä ja facebookissa.
3 kerta: baarissa oli yksi nuori nainen lihatiskillä venailemassa yksin. Menin sitten kännissä heittämään todella tyhmää juttua hänelle. Osaa en edes muista ja välillä kerroin hauskoja tarinoita itsestäni. Nainen oli munaa vailla valmis alta tunnissa. No kämpillä oli onneksi vain 15 min matka.
Muijat on olleet ihan pähkinöinä mitä ihmeellisempää paskaa on suustaan syytänyt. Mm. väittämällä olevansa helikopterilentäjä, bändin jäsen ja formulapiireissä. Mitä paksummat jutut sitä kiinnostuneempia bimboja.
Ei oo tullu oikeestaan itseensä kehuttua mutta kiitti vinkeistä.. Täytyy testata vaikka tota helikopterilentäjää tai rallikuski vois olla kohtuu hyvä.
Ainiin tästä muistukin mieleen vielä yksi seikkailu. Se oli joku päivä aiva ystävänpäivän tienoilla. No muija oli ihan myyty, kun heitin sille, että "nyt ku on tää ystävänpäiväkin, niin lähetääks täyttämään kalkkunaa mun luokse?"
Musta tuntu että muija tajus vasta matkalla mitä meinasin sillä tai sit ei tajunnu ollenkaan. No olin ite niin kauheessa kännissä ettei seissy ollenkaan, niin ei tullu hommasta yhtään mitään vaikka oikein yritin, että sellanen tarina.