Hirven kivesuutetta ripaus päälle, niin vastakkainen sukupuoli ei voi vastustaa sinua.
http://www.kaleva.fi/plus/juttu722323_page0.htm
Ihmisten feromonit panee
23
19616
Vastaukset
- tuoksutin
pääsee ko jättää ne peitetuoksut ja tuoksuu "omalta itseltää". miksi tuallanen on tarvinnu kehitellä. Joku tutkija ol eristäny nestemäisee muotoo ihmisestä jonkun "tuoksun" ja suihkautti sitä vastanottonsa(?) yhdelle penkille, ja suurinosa naisista istuutui sen penkin läheisyyteen.
Ja siitä o joristu kautta aikojen, ja joristaan viälki et "Sen Oikean" löytyminen oisi varmempaa ko tuoksuu omalta itseltään..- se paras tuoksu
Siksi pyrin pitää handui mahdollisimman paljon skreboissa. Näin paras mahdollinen tuoksu on jatkuvasti friidujen aistittavissa.
- samoja juttuja
markkinoitiin jo 50- luvulla.
lol
kyl uros naaraan ja päinvastoin haistaa kun ei pestä ylenpalttisesti niinkuin nykypäivänä on tapana. - Anonyymi
Feromoniparfyymi - http://tonzes.com/feromonyfi.htm Viime vuosien aikana on tehty lukemattomia tieteellisiä tutkimuksia feromonien tehokkuudesta ja siitä kuinka feromonien kemikaalisilla tuoksuilla on suora yhteys vetovoimaan ihmisten välillä.
- qw-e
Tuota Vitraxia markkinoiva sivusto ei edes viitsi ilmoittaa sivuillaan tuotteiden hintoja ja vaikuttaa muutenkin vartissa kyhätyltä kusetukselta. Taitaa olla WinCapitan pojat taas asialla.
No, tyhmiä löytyy joka lähtöön, kaipa jotkut epätoivoiset noitakin ostaa tarpeeksi, jotta se pulju pysyy pystyssä.. - ei ihmiset
Juttujen taso eikun laskee. Hirven feromonit houkuttelevat hirviä. Ihmisillä on omat tuoksunsa, jotka noin niinkuin yleisesti ottaen kiihottavat vastakkaista sukupuolta ja samaa lajia eli toisia ihmisiä.
En minä ainakaan kaipaa kiimaisia hirviä perääni juoksemaan. - gunteri
minäkin ruiskautin kyseistä ainetta itseeni ennen marjareissulle lähtöä. Ja kyllä flaksi kävi ja teki gutaa kun naarashirvi nuoli pallejani...
- ulkonäkö.
kuin mätisäkillä,ei silloin feromonit auta.
- olleet ikäni sekaisin minusta
Jokin vuosi sitten ymmärsin syyn, kun luin näistä feromoneista. Olen aina ollut todella kova hikoilemaan. Feromonihan on hien joukossa oleva aine, mikä ei varsinaisesti ilmeisesti haise, mutta nenä sen kuitenkin aistii. Olen peseytynyt joka aamu, mutta kyllä sitä pieni hiki on ihohuokosista tunkenut ulos jo aamujunassa. Peseytyminen, deodorantti kainaloihin ja puhtaat puuvillavaatteet ovat estäneet sen, että olisin kuitenkaan suoranaisesti haissut hielle (kuin todella harvoin). :)
En ole hyvännäköinen, mutta missä vain ja mihin aikaan vain vuorokaudesta on aina joku kuumana käyvä kaksilahkeinen tarttunut tahattomaan pyydykseeni. Ja jotkut ovat käyneet todella kuumana jo aamuvarhain... ;D- sinkulle seuraa
feromonit erittyy nuorilla naisilla ja uroilla,vaihdevuosi naisilla ei erity enää,vanhoilla miehillä erittyy,siksi nuoret naiset on kiinnostunu vanhoista Äijistä.
- sinkulle
feromonit erittyy nuorilla naisilla ja uroilla,vaihdevuosi naisilla ei erity enää,vanhoilla miehillä erittyy,siksi nuoret naiset on kiinnostunu vanhoista Äijistä.
- pitäisi riittää vientiä
kun meillä on tuo DAP-haihdutin koko ajan seinässä, ja se erittää feromonia meijän asuntoon ympäri vuoden ja se on tarkoitteu koirille.
- niiinmpäniinjoo
ihan varmasti junas, joo.. elät jossai pornoleffas mut eihän tollasta kukaan usko..
- kaisa2491
sinkulle kirjoitti:
feromonit erittyy nuorilla naisilla ja uroilla,vaihdevuosi naisilla ei erity enää,vanhoilla miehillä erittyy,siksi nuoret naiset on kiinnostunu vanhoista Äijistä.
Feromoniparfyymi miehille - http://track.fi.buyalluramin.com/product/Alluramin/?uid=2484&sid=1971&pid=139&bid=advandec
Feromoniparfyymi naisille - http://su.phierowoman.com/?utm_source=aff_518d1582054df&utm_medium=link&utm_campaign=shop&utm_nooverride=1&a_aid=518d1582054df&a_bid=bdee73f7
- Tähtisafiiri
Ei kai kukaan usko tohon...?
- Pieru-Saara
Pihauttelen "agentteja" eli niitä, jotka ei pidä ääntä mutta tuoksuu pitkälle.
Sitä ei miehet voi vastustaa! Flaksi käy koko ajan kuin siimaa.. - Kainaloon
Kyllä Saksalaiset sen tietää, mikä toimii: Wunderbaum rinta- tai povitaskuun, niin pahimmat hienhajut peittyy. Näin säästyy myös pesuaine kuluissa.
- liisa..
nuorena parina keitettiin kahvee hellalla kattilassa ja erään kerran se wunderi oli sit tippunna kattilaan,
roikku hellan vieres koukussa..eiii.. mikä kauhee maku..kyllä naurua piisas ko löyty uponnu wunderi mutta maku se ei unohu koskaa, ja muistetaan aina wunderi.
- Feromoniineja
Vai kuinka?Voisi menestyä työssään.
- Suru ja tuho
Mitä teet silloin kun et muista enään mitään, heräsit vain pölyn ja tuhkan keskeltä ja näit vain ruumiita ympärilläsi, et muista kuka olit ja miksi olet juuri siinä, kuulet huutoja mutta et tiedä tilannetta mitä on tapahtunut, itket ja alat huutamaan josko joku kuulisi sinua, mutta kukaan ei kuule sinua, olet yksin ja sinua ei huomata, näet maassa paperin jossa lukee "Emme uskoneet tämän tapahtuvan, luulimme että siihen menee vielä kauan ennen kuin se tapahtuisi".
http://www.thepetitionsite.com/takeaction/529287855 - en usko hömppiin..
*laihu syö vihannesta tuut onnelliseksi*,,ei kaikki tuu vaikka laihtus jne,itsestä se on kiinni.Ja osta tätä tuotetta se tekee susta kauniin tai uusi kampaus jne ne hurmoit myös kestää hetken..Nyt myydään unelmaa.Joka paikassa!
pitää olla seksiä,uutta juttua moneen menoon.Voi ihmiset ajatteleeko teistä enää kukaan omilla aivoillaan.- jaa
kun ajatelee mitä nykyajan ihmiset syövät salaateista ei tarpeeksi saa c vitamiinia pitäisi syödä myös marjoja ja hedelmiä nykyimiset juovat paljon viinaa vastustuskyky menee keväsin on ruokatuoteissa enää vähän jällellä c vitamiinia siitäkö kevät masennus keripukki omenoita apelsiineja saa myös kuituja ei muuta kuin ensi kesänä marja metsään ja säilömään elämän eliksisaaria eikä maksa mitään
- sinä....
niiden käsityksiesi läpi?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi3483638Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun192378Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151950Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141645Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko4171552Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t391487Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist2821458- 171314
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.631116- 171038