Unelmien naisia!

242324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

eka oli aika söötti < mua 5 v nuorempi....could bee could bee

Äänestä

"noilla kaikilla on yksi yhteinen tekijä...

MIELETÖN KROPPA!!!!"

Vai että yhtäkkiä jenkkakahvat ja pienet tissit kelpaavatkin?

Äänestä
  • jenkkakahvoja ole. Ja pienet tissit on aina olleet parhaat.

    Äänestä

  • mitään kirjoitti:

    jenkkakahvoja ole. Ja pienet tissit on aina olleet parhaat.

    "jenkkakahvoja ole"

    tuosta peipen kyljestäkin pullistuu? Mikä muu se on kuin läskimakkara?

    Äänestä

  • miax kirjoitti:

    "jenkkakahvoja ole"

    tuosta peipen kyljestäkin pullistuu? Mikä muu se on kuin läskimakkara?

    ..että noin pullistuu. Naisilla nyt vaan sattuu olemaan tuolla seudulla rasvaa. Kuvan tytöllä ei sitä ole yhtään liikaa.

    Äänestä

  • Vitun hölmö tuo on lantio!!! Yli 10-vuotiaalla tytöllä on yleensä lantiota. Mene takaisin runkkaamaan niille seiskojen catwalk-narkkareille.

    Äänestä

  • miax kirjoitti:

    "jenkkakahvoja ole"

    tuosta peipen kyljestäkin pullistuu? Mikä muu se on kuin läskimakkara?

    kritisoida?

    Äänestä

  • runkkari! kirjoitti:

    Vitun hölmö tuo on lantio!!! Yli 10-vuotiaalla tytöllä on yleensä lantiota. Mene takaisin runkkaamaan niille seiskojen catwalk-narkkareille.

    on yleensä prominoivampi lantio kuin miehillä. Mutta yleensä lantiolla tarkoitetaan lantion luustoa, eikä liian tiukkojen farkkujen pitämisestä syntynyttä läskikahvaa.

    Ehkä monet naiset tuovat esille sen, että nuohan ovat aivan tavallisia nuoria naisia siksi, että yleensähän miehet valittavat, että lähes kaikki naiset ovat rumia (kuvien kaltainen kroppa on tooodella monilla 18-30-vuotiailla..), ja että IRL tuollaisen kropan omaavat naiset saavat joka tapauksessa kuulla olevansa ällöttäviä oksettavia läskejä. Siksi hämmästyttää, että ainakin jotkut miehet pitävät tuonlaista taviskroppaa jotenkin erityisen ihmeellisenä.

    Äänestä

naisen vartalo aikamoinen taideteos.

Äänestä
  • Niin, maailma on täynnä kauniita naisia ja tottahan toki niitä saa pongattua nettien sivuilta, jos siihen vaan on aikaa ja joillain tuntuu olevan. Kellon ajasta päätellen tällä jäppisellä ei ole muuta puuhaa, säälittävää sinänsä!

    Äänestä

  • tsao kirjoitti:

    Niin, maailma on täynnä kauniita naisia ja tottahan toki niitä saa pongattua nettien sivuilta, jos siihen vaan on aikaa ja joillain tuntuu olevan. Kellon ajasta päätellen tällä jäppisellä ei ole muuta puuhaa, säälittävää sinänsä!

    No jos ei omaa naista löydy tuohon aikaan kainalosta niin saa kai sitä unelmoida netissä sellaisesta ;)

    Kaikki muut aika kauheita paitsi vika, niin ja kylläkin vielä ihan teinejä.

    Tässä siis naisen mielipide asiasta... :)

    Äänestä

Noillako mieletön kroppa? Jaajaa, no mielipiteitä on monia. Aivan tavallisiahan nuo kropat on, ei mitenkään ihmeellisiä...Oletkohan naista nähnytkään, kuulut varmaan niihin joista nainen on sitä kauniimpi mitä vähemmän on päällä.

Äänestä

Kylläpäs ihmiset ovat ihmeellisiä. Onhan noilla kaikilla kauniit nätit kropat. Ei taida olla leikelty ja tuskin on hirveesti kuvia muokattu. Musta ihan tuntuu, että naiset oikeastikin vertaavat itseään ja toisiaan joihin supermallikuviin, joiden muokkaamiseen on mennyt enemmän aikaa kuin itse kuvan ottamiseen.

Joka tapauksessa, laittaisin oman kuvan jatkoksi, mutta en uskalla jos saan jonkun lumpun maineen :D Tuo eka oli kyllä tosi nätti :)

nainen, 21

Äänestä

Katsoitko muutkin kuvat noista?

Eka pusii jonkun solttupojan kanssa, ei innosta.

Toka on persjalka.

Niin lienee kolmaskin kun ei jalkoja näy kuvassa ja näyttää lyhyeltä.

Neljännellä nätti naama, mutta vaatteet päällä kuvissa armottomasti persjalkainen.

Meikäläisen unelmanaisella on säärtä ja pidempi keho, persjalat ei vaan nappaa vaikka olis kuinka söpö nassu.

Äänestä
  • kysyä nyt sitte viimeistään et mikä on mainitsemasi persjalka, ku se termi nyt aika paljon liikkuu näil palstoilla?

    Äänestä

  • no pitää kirjoitti:

    kysyä nyt sitte viimeistään et mikä on mainitsemasi persjalka, ku se termi nyt aika paljon liikkuu näil palstoilla?

    lyhytjalkaista ja usein pitkäselkäistä immeistä, joita suomalaisissa on erittäin paljon. Vastakohta on gasellimainen pitkäsääri, harvinainen näillä seuduilla.

    Äänestä

  • tarkoittaa kirjoitti:

    lyhytjalkaista ja usein pitkäselkäistä immeistä, joita suomalaisissa on erittäin paljon. Vastakohta on gasellimainen pitkäsääri, harvinainen näillä seuduilla.

    sä vielä sitten täällä teet?

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    sä vielä sitten täällä teet?

    ihmeen löytänyt, kaikilla herkuilla. Tumman ja tulinen, mutta suomalainen.

    Äänestä

  • sellaisen kirjoitti:

    ihmeen löytänyt, kaikilla herkuilla. Tumman ja tulinen, mutta suomalainen.

    mikää naisist ei ollu mu mielee. hoikkii oli mut puuttu muodot. kuvan naiset oli läväreitä ja muita teennäissii. naiselliset kaaret ja luonnonmukasuus puuttu. tummat on omaa mieleeni. tuolla alempana ketjus oli Kim Kardashianin kuva mikä on esimerkki TÄYDELLISESTÄ NAISEST. kattokaa sen vartaloo ja paikat hakkaa ja jalat tutisee

    Äänestä

  • lordi one kirjoitti:

    mikää naisist ei ollu mu mielee. hoikkii oli mut puuttu muodot. kuvan naiset oli läväreitä ja muita teennäissii. naiselliset kaaret ja luonnonmukasuus puuttu. tummat on omaa mieleeni. tuolla alempana ketjus oli Kim Kardashianin kuva mikä on esimerkki TÄYDELLISESTÄ NAISEST. kattokaa sen vartaloo ja paikat hakkaa ja jalat tutisee

    oli todella hyvännäköinen.

    Äänestä

Siis ihan kivat vartalot oli tytöillä, mutta aika normaalit silti? olivat hoikkia, eipä noissa vartaloissa mielestäni mitään ihmeellistä kuitenkaan? O_O

nainen

Äänestä
  • Valitetaan kun miehet kuolaavat photoshopattuja supermalleja.

    Sit kun joku postaa linkkejä fiksaamattomiin typyihin, niin valitetaan että noihan on ihan tavallisia.

    Mikään ei ole hyvä. Naisia ei saa ihailla, kuin korkeintaan pussi päässä.

    Äänestä

  • ei kelpaa? kirjoitti:

    Valitetaan kun miehet kuolaavat photoshopattuja supermalleja.

    Sit kun joku postaa linkkejä fiksaamattomiin typyihin, niin valitetaan että noihan on ihan tavallisia.

    Mikään ei ole hyvä. Naisia ei saa ihailla, kuin korkeintaan pussi päässä.

    on monia.

    Ihaile ketä ihailet, et tarvitse sille muiden hyväksyntää. Tai niin mä sen näen ja koen.

    Äänestä

Oli kyllä kaikki tosi nättejä. Vikassa pisti vaan silmään nuo V.I.P Hot, kauneimmat, ja sen sellaiset ryhmät, vai mitä ikinä ovatkaan, joihin hän on ittensä laittanu. Saahan sitä itteään kauniina pitää varsinkin kun se on totta. Silti vaan tuntuu kuin hän kuvittelisi itsensä muita paremmaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


trot-dominator kirjoitti:

netin galleriosta oon bongannu muutaman kuvan jotka olis ehdolla unelmien naiseks!

* http://irc-galleria.net/view.php?nick=pejpe_&image_id=61319852

* http://www.herutus.net/index.php?p=7&s=6&knimi=marmelade&kuvanro=119377

* http://www.herutus.net/index.php?p=7&s=6&knimi=beibeh&kuvanro=152707

* http://kuvake.net/user/eve-tytt%F6?image_id=2843958

noilla kaikilla on yksi yhteinen tekijä...


MIELETÖN KROPPA!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu