tiedoton

Kuka on se kaunis nainen lapsenkanssa hetanraitilla norsk
61312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Onhan se hyvän näköinen nainen

Äänestä
  • On se niin hyvännäköinen kun se niitä lastenkärröjä pukkaa..

    Äänestä

  • sqwe kirjoitti:

    On se niin hyvännäköinen kun se niitä lastenkärröjä pukkaa..

    Sehän on meidän oma BAMSU

    Äänestä

  • hdjnf kirjoitti:

    Sehän on meidän oma BAMSU

    Haaveiissa vainko oot mun!!!

    Äänestä

Sehän on meidän jEAN SSSSS

Äänestä

Ekkö sie tiiä.?.Sehän on se Pammela Anderstop se alkaa pitämään sitä katiska ravintelia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiellä kirjoitti:

Kuka on se kaunis nainen lapsenkanssa hetanraitilla norsk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu