ylimääräinen rasva hus!

fattis

miten sais tosta mahan kohalta ylimmäärästä rasvaa pois? ja siitä sivulta. ja mulla on tossa kainaloiden kohalla silleen et haluaisin ees vähäsen pois ja tietääkö joku hyvää tekniikkaa?
mielellään ei oksentamis hommia :D

2

800

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • *n24

      En tiedä mitä kaikkea olet jo yrittänyt,mutta itselläni lähti ylimääräiset ihan yksinkertaisesti lenkkeilemällä. Painoa ei ole pudonnut kun kilo,mutta peppu ja vyötärönseutu näyttää upeimmilta vuosikausiin :) Selluliitit lähti myös. Tämäkään ei tietysti kaikilla välttämättä toimi,yksilöitä kun olemme.

    • ....k

      ite oon tehny kylkilihastreeniä punteilla.myös se että treenaa syviä vatsalihaksia niin pysyy vyötärö timminä.. selkälihaksia myös tasapuolisuuden nimissä. lenkkeily on hyvää rasvanpolttotreeniä mutta jos meinaa laihuttaa niin pitää pitää huoli siitä että saa proteiinia tarpeeksi niin lihakset ei pienene, vaan rasva palaa. proteiinia pitää saaha n. gramma painokiloa kohin päivässä (esim. pavut ja soija)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      23
      4774
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      139
      4585
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      51
      3689
    4. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      75
      3350
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      6
      3067
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      42
      2837
    7. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2784
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      31
      2555
    9. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      86
      2482
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      23
      2480
    Aihe