yhden yön juttu vai mikä?

saman miehen kanssa useamman kerran 4 vuoden aikana ollut ja suurin piirtein joka toinen viikko pidetään yhteyttä ja satunnalisesti nähään.
Joten mihin lasketaan?

ja tämä ei ole sama mies jonka kanssa olen ollut naimisissa 10 v....
1961
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei taida olla ihan vakipano, joten oliskohan se sitten vaikkapa satunnaispano? Tai hätävara?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


louisa kirjoitti:

saman miehen kanssa useamman kerran 4 vuoden aikana ollut ja suurin piirtein joka toinen viikko pidetään yhteyttä ja satunnalisesti nähään.
Joten mihin lasketaan?

ja tämä ei ole sama mies jonka kanssa olen ollut naimisissa 10 v....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu