Turhaa ja typerää touhua 08-alueella

Hieno treffipalsta, kukaan ei ole tosissaan. Vai saako joku mies oikeastikkin vastauksia naisilta? Ja jos saatte, niin montako viestiä ehditte vaihtaa ennenkuin nainen katoaa kuin pieru Saharaan??

Leikkiminen on loppu mun osalta, ei enää ikinä nettideittipelleilyä. Järkyttävää touhua, ainakin 08-alueen osalta. Suomen idiooteimmat naiset ovat Oulusta???
71012
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Samoja kokemuksia ja vieläpä samalta alueelta. Vaikka taitaa tämä olla ihan kansallinen tilanne. No joka tapauksessa Oulun naiset vois vähän skarpata...

On ihmisillä rima joko harvinaisen korkealla tai sitten koko hommaan ei uskota ollenkaan ja täällä vaan kulutetaan aikaa ja pällistellään noisten naamoja.

Äänestä

Ette te mulle sitten oo vissiin kirjotellu ku mä vastaan aina kaikkiin viesteihin:). Minkä ikäsiä naisia etsitte?

Äänestä
  • 18-25 oma ikäryhmä. Tietenkin voi olla, että tässä ikäluokassa on vielä niin paljon epävarmuutta ettei välttämättä uskalleta edes yrittää mitään. Tai sitten ollaan vain pällistelemässä.

    Äänestä

  • Etsin(en tosin enää S24:sen pelleilysivuilta) naisia ikäluokasta 30v-38v. Alle 3kymppisiä ja yli 4kymppisiä naisia s24:lla näköjään oli pilvinpimein. oman ikäluokan naiset kateissa, tai sitten turhanpäiväisiä kusettajia. Naurattaa kun edes tuhlasin aikaani koko deittisivustoon:)

    Äänestä

Kysymys lienee pitkälti siitä että täällä ei voi oikein luottaa keneenkään. Naiset eivät ole mitään miesten leikkikaluja! Miten ne helmet löytys sikojen seasta?

Äänestä

No voe tokkiinsa! =) Montakos viestiä olet saanut ja torjunut? Kyllähän se näin on että SITÄ SAA MITÄ TILAA!! =)

Äänestä

Suomen fiksuimmat ja ehdottomasti järkevimmät naiset tulevat Oulusta, ainakin nuoret naiset.
Miehistä en sitten tiedä..
Itse olen kokenut tämän pikemminkin niinpäin että miehet jättävät vastaamatta, varsinkin jos sitä kuvaa ei satu profiilissa olemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ganes34 kirjoitti:

Hieno treffipalsta, kukaan ei ole tosissaan. Vai saako joku mies oikeastikkin vastauksia naisilta? Ja jos saatte, niin montako viestiä ehditte vaihtaa ennenkuin nainen katoaa kuin pieru Saharaan??

Leikkiminen on loppu mun osalta, ei enää ikinä nettideittipelleilyä. Järkyttävää touhua, ainakin 08-alueen osalta. Suomen idiooteimmat naiset ovat Oulusta???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu