Missä kaupassa ois Trial polkupyöriä, Dirttejä tai halpoja bemaxeja?
Trial, Dirtti tai BMX
5
2027
Vastaukset
- .....
http://www.ridefree.fi/forum/ siellä keskustelua kyseisitä lajeista ja esim. käytettyjä pyöriä myydään keskustelupalstalla.
- joku haluu alottaa
minkälainen pyörä mun pitäs hommata ku oon n. 150cm enkä haluis trialia vaan dirtin, jolla ajaisin trialia. Et onks 26" mulle liian iso ja vaikee hallita, osaan tasapainotella paikoillaan niin kauan kun vaan haluan ja alamäki/maasto pyöräilen, eli perusteet kunnossa. Eli ostanko 26" vai 24" dirtin trialiks?
- sama probleemo
Mulla sama juttu... oon jtn. 160 ja veikkaan että 26" liian iso koska MUN tietääkseni Danny Macaskillikin ajaa 24"... eli veikkaan et 26" liian iso... mäkin ostin mtb:n ja sillä kikkaillu ja osaan tasapainotella kanssa nii kauan ku vaa haluan... nyt oon laittamas mtb:tä myyntiin ja aattelin ostaa 24" trial/dirtin ja sinkula eestä mutta taakke voisin laittaa 8 pykäläisen pakan koska soratiet :)
- sama probleemo
ps. kirjota youtubeen "think bikes tutorials" ;)
- köntsät
mulla on kakka housussa!!;(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045291Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17910827Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03190Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321525
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490