Trial, Dirtti tai BMX

Stuntpyöräiliä

Missä kaupassa ois Trial polkupyöriä, Dirttejä tai halpoja bemaxeja?

5

2027

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • .....
    • joku haluu alottaa

      minkälainen pyörä mun pitäs hommata ku oon n. 150cm enkä haluis trialia vaan dirtin, jolla ajaisin trialia. Et onks 26" mulle liian iso ja vaikee hallita, osaan tasapainotella paikoillaan niin kauan kun vaan haluan ja alamäki/maasto pyöräilen, eli perusteet kunnossa. Eli ostanko 26" vai 24" dirtin trialiks?

      • sama probleemo

        Mulla sama juttu... oon jtn. 160 ja veikkaan että 26" liian iso koska MUN tietääkseni Danny Macaskillikin ajaa 24"... eli veikkaan et 26" liian iso... mäkin ostin mtb:n ja sillä kikkaillu ja osaan tasapainotella kanssa nii kauan ku vaa haluan... nyt oon laittamas mtb:tä myyntiin ja aattelin ostaa 24" trial/dirtin ja sinkula eestä mutta taakke voisin laittaa 8 pykäläisen pakan koska soratiet :)


      • sama probleemo

        ps. kirjota youtubeen "think bikes tutorials" ;)


    • köntsät

      mulla on kakka housussa!!;(

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      240
      45291
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11223
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      179
      10827
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9691
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8508
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6501
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3190
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2202
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      32
      1525
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1490
    Aihe