Laitetaanpas pari faktaa kun sekä autot, että naiset ovat meille miehille niin tärkeitä:
- kaikki miehet haluaa ensisijaisesti tuoreen, käyttämättömän auton ja naisen
- köyhät ja rumat miehet ajelevat käytetyllä muiden miesten polkemalla autolla ja naisella
- mitä köyhempi ja rumempi, sitä vanhempi ja käytetympi auto ja nainen
- uusi ja hieno auto ja nainen nostaa miehen itsetuntoa, käytetty ja vanha auto ja nainen selitetään, että asialla ei ole merkitystä (ts. ei ole ollut varaa parempaa)
- kaikki miehet haluaa ensisijaisesti tuoreen, käyttämättömän auton ja naisen
- köyhät ja rumat miehet ajelevat käytetyllä muiden miesten polkemalla autolla ja naisella
- mitä köyhempi ja rumempi, sitä vanhempi ja käytetympi auto ja nainen
- uusi ja hieno auto ja nainen nostaa miehen itsetuntoa, käytetty ja vanha auto ja nainen selitetään, että asialla ei ole merkitystä (ts. ei ole ollut varaa parempaa)
Vastaukset 13
Vanhimmat
Suomalaiset naiset = farmariauto, miehille jotka arvostavat käytännöllisyyttä ja työjuhtamaisuutta ulkonäön edelle. mistään autoilun nautinnollisuudesta ei voida varsinaisesti puhua.
Musta naiset = urheiluautot, miehille jotka pitävät leveistä renkaista ja isoista takamuksista, epäluotettavia
Aasialaiset naiset = city-autot, halpoja ja näppäriä pikkuralliin, luotettavia ja pieni kulutus.
Venäläiset naiset = italialaiset autot, uskomaton design ja muodot, mutta uutenakin ostettuna epäluotettavia, käytettynä liki varmoja pommeja.
No helevetti, taasko se setä on päässynnä ihmisten ilmoille määkimään? Ja minä kun luulin lukinneeni ovet ku viimeks kävin sitä pehmustetussa kopissa kattomassa. Palaappa setä nyt kiltisti takasin koppiin, iltasella on velliä tarjolla.
Setä luulee olevansa solifer. Sellanen mopo siis.
Päivän nauruista.
Hymyilin. =)
Miksi tämä suuri setä on niin väärinymmärretty täällä...
pienessä kylässä, tuntee liian pienen piirin ihmisiä ja käyttää liian pieniä kenkiä sekä pipoa.
Seurauksena: ei ymmärrä kuin oman tapansa ajatella, ei ymmärrä että joku on oikeasti eri mieltä, päätä kiristää koko ajan, sekä ylä- että ala.
Suuren Sedän kannattaisi hankkiutua suurempiin ympyröihin, olisi nimimerkkikin osuvampi.
sitten ymmärrä minua. Vaikuttaa menevän tämä tiukkapipoisuus ikäänkuin kahteen suuntaan?
t. kymmeniin käytettyihin naisiin alapaineensa tyhjentänyt Suuri Setä
mieltä. Eikä minua kiinnosta monelleko olet tavaraasi jakanut.
Jos kotimaan tarjonta ei tyydytä on nykyään mahdollista hakea sopivaa yksilöä ulkomailta. Tätä tarkoitusta varten on olemassa jopa ammattimaisia välittäjiä. Tietysti voi lähteä ulkomaille itsekin seikkailemaan, mutta välittäjä hoitaa kokemuksella koeajot ja paperityöt, jotta itse voi keskittyä vain nauttimaan. Jotkut välittäjät ovat tosin kuulemma polkeneet tuomiaan yksilöitä loppuun, ja tällöin on tiedossa ollut muutakin kuin normaaliin ylläpitoon kuuluvia huoltoja esim. peräremontti.
Kannattaa tosin muistaa että mikäli rajat vuosimallille, edellisten omistajien lukumäärälle, varustelulle tai värille ovat kovinkin tiukat saattaa etsimisessä kulua pitkäkin aika. Tosin varustelu ulkomaisissa yksilöissä saattaa olla parempi esim. jälkiasennus puskurit ja lukkoperät yms. sporttiset lisävarusteet ovat paljon yleisempiä. Mikäli ei jaksa odottaa voi tyytyä vähän pienemmin varustettuun "suomi yksilöön", monet ovat olleet tyytyväisiä siihenkin. Eikä tällöin tavitse olla huolissaan siitä että annetut ohjeet tulisivat kielellä jota ei suomalainen ymmärrä.
Kannattaa tosin olla tarkkana valinnassa sillä jotkut ovat viettäneet saman yksilön kanssa jopa 5 (viisi) vuotta.
Voisitteko ystävällisesti kertoa, mistä tietää että nainen on käytetty?
käyttäytymisestä, immenkalvon rikkoontumisesta ja silmistä silmistä silmistä.......
Immenkalvon rikkoontumisesta ei voi päätellä mitään. Se voi rikkoutua ilman yhdyntääkin. Ja täytyy olla aika skitsofreenikko, että silmistä voi päätellä toisen seksuaalikäyttäytymisestä jotain. :D
Mitäs tuo lutkamainen käytös sitten on? Miten sitä voidaan havainnoida?
ketään skitsofreenikkoa, mutta silmistä näkee ihmisen sisäisen elämän eli onko hän fiksu ja moraalinen vai pettävä ja iljettävä yksilö ja ajan kanssa kyllä selviää ja sana kiertää isommassakin kylässä.
Rehellisen ihmisen katse on avoin, kun taas lutkan katse on hapuileva ja "vaikea" ja teeskentelevä.
Piip-piip-kerhosta päivää! Mä luen aina ihmisten silmistä että minkä väriset pikkuhousut niillä oli jouluaattona.
Toivon kovasti (ihan sun parhaaksesi) että tuo on vain LSD mikä puhuu, ja kun se haihtuu niin pääkin selkenee. Tai sitten olet seinähullu. Valitse noista.