Koivulan rinnat

Tietääkö kukaan mitään sivuja missä näkyisi Heli Koivulan pienet mutta erinomaiset rinnat...kiitti vastauksista..
31333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei voisi vähempää kiinnostaa!!! Etkö ole nyt ennen kannuja, daisareita, tisuja, meijereitä, jne. nähnyt, SURKEETA!

Paas vielä meneen äitees helmoohin, ni jos se viel tarjoos!!!

Äänestä

Heli Koivulan olkapäät on rumimmat mitä tiedossani on. En muutenkaan pidä tästä itsensä ihailijasta lainkaan ja toivon hänelle mahdollisimman huonoa onnea MM-kisoissa ja urheilussa ja elämässä muutenkin.
Meikkinaamoja on muutenkin jo ihan tarpeeksi juorumedian jalustalle nostamina luomassa kieroutunutta naiskuvaa, Heli Koivulaa ei siinä enää tarvita.

Äänestä

Kysy Frantz Krugerilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Josu kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitään sivuja missä näkyisi Heli Koivulan pienet mutta erinomaiset rinnat...kiitti vastauksista..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu