Oulun seudulta apua

Kukaan laittanut teippipidennyksiä Oulun seudulla olevissa kampaamoissa? Kokemuksia ja hintoja olis kiva tietää :) tietääkö kukaan mitä pelkkä laitto maksaa?
3269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ls-stylessä laitettiin ja vuoden olen jo pitänyt. Olen ollut ihan tyytyväinen. Kallista se tosin on. Hyvin kallista.

Huolto on pitänyt tehdä aluksi lähes kuukauden välein ja nyt kun oma tukka on pitkä, niin harvemmin. Jonkun kerran teippejä on irronnut liian pian huollon jälkeen.

Äänestä
  • on parempi ja vieläpä halvempi!

    Äänestä

  • teijas. kirjoitti:

    on parempi ja vieläpä halvempi!

    Miten niin kallista? huolto ilman väriä tuntiveloituksella n 55e

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesäinen kirjoitti:

Kukaan laittanut teippipidennyksiä Oulun seudulla olevissa kampaamoissa? Kokemuksia ja hintoja olis kiva tietää :) tietääkö kukaan mitä pelkkä laitto maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu