LÖYSIN TÄÄLTÄ RAKKAANI JA OLEMME OLLEET YHDESSÄ
PARI KUUKAUTTA.MIES OLI VASTA TOINEN, JOTA KÄVIN
TAPAAMASSA JA HETI KOLAHTI.MEILLÄ EI OLLUT EDES
KUVIA ILMOITUKSISSA JA ULKONÄKÖ MIELLYTTI MOLEMMIN PUOLIN.EI KANNATA LUOVUTTAA JOS HETI EI LÖYDY...
HYVÄÄ KANNATTAA ODOTTAA!
PARI KUUKAUTTA.MIES OLI VASTA TOINEN, JOTA KÄVIN
TAPAAMASSA JA HETI KOLAHTI.MEILLÄ EI OLLUT EDES
KUVIA ILMOITUKSISSA JA ULKONÄKÖ MIELLYTTI MOLEMMIN PUOLIN.EI KANNATA LUOVUTTAA JOS HETI EI LÖYDY...
HYVÄÄ KANNATTAA ODOTTAA!
Vastaukset 5
Vanhimmat
lycka till!!! toisia onnistaa:D
Mun yksi kaveri on käynyt monilla suomi24 deiteillä ja yksikään ei ole johtanut mihinkään kummenpaan. Toruin kaveriani aina että siellä profiilin takana voi olla mikä tahansa hullu, että ole varovainen.
Päätin kuitenkin itse kokeilla ja loin pofiilin yhtenä hiljaisena lauantai iltapäivänä, kun töissä ei ollut asiakkaita. Profiilissani ei ollut kuvaa. 4 h myöhemmin olin saanut viestin ja mese osoitteen johon vastasin. Äijä oli online ja vaihdoimme pari sanaa. Olin menossa illalla baarin kaverin kaa, joten ehdotin että hän voisi tulla halutessaan samaan baariin ja ehkä tavattaisiin. Äijä ajoi taxilla 20 km tavatakseen mut, vaikka ei ollut nähnyt edes kuvaani. Parin mutkan ja viikkojen jälkeen meidän juttumme muuttui seurusteluksi. Ja nyt olen onnellisessa parisuhteessa. En olisi ikinä uskonut että MIEHEN voi löytää netistä vain 4 tuntia profiilin luomisen jälkeen!!! Ilmeiseti kaikki on mahdollista? Löysihän se Vanhanenkin Kurosen tai Ruususen täältä....toivon meille tosin ruususempaa tarina kun mitä heillä oli.... :)
Kun lukee pari edellistä juttua, niin tulee väkisinkin mieleen, että kai täältä voi seuraa löytää, mutta edellytyksenä, että ei vaadi liikoja ja pääasia, että joku löytyy...
Toinen on käynyt kaksilla treffeillä ja toinen 4 tunnin jälkeen valmista kauraa.Aamen.
en yleensä tänne kirjoittele,mut tähän oli pakko vastata..
noin vuosi sitten löysin profiilin,johon vastasin,siitä lähtien oltu erottamattomat:))
ei tarvitse kadulla säkki päässä minun kulkea,ja miestä en ikinä ottaisi sen takia,että voisin sanoa,että minullapa on mies,,,arrgh,,
ja voin sanoa että kriteerit olivat melko tiukat vuosi sitten,tavattuani muutaman täydellisen huijarin tai muuten vaan vinksahtaneen tapauksen
tänä kesänä kaksi yksinhuoltajaa muuttaa saman katon alle :))
T: yli nelikymppinen nainen
ja sattuu oikeaan aikaan olemaan kaksi sellaista siellä joilla on samanlaiset odotukset ja toiveet suhteelta.Mutta liian herkälle ihmiselle se netti saattaa olla jopa painajainen. Kyllä noi kaksi ekaa kuulosti siltä että hohoijaa. Ihastua voi nopeasti ja lujasti mutta se syvempi jää sitten pitkällä juoksulla nähtäväksi.
Yli nelikymppisillä ne vaatimukset ei keskity pelkästään unelmavartaloon tai liikaa ulkonäköön. Yh:eiden on pakkokin pitää rima aika korkealla lasten takia. Mitä tahansa renttua ei kukaan fiksu nainen elämäänsä tietenkään tahdo.