Kiitos.
Menkää nyt joku naimaan tuota gekkoa.
28
1718
Vastaukset
- gek-ko
En mä neitien kanssa.
- siltä että
relaxed_eyes kirjoitti:
Näähän pelkää naisia siinä kohtaa, ku niitä pitäis ottaa tukasta kiinni ja panna.
olet ensimmäiseksi panemassa nieluun.
siltä että kirjoitti:
olet ensimmäiseksi panemassa nieluun.
että jotkut naiset nauttii siitäkin, toiset taas eivät voi sietääkään.
- kaikki ei
relaxed_eyes kirjoitti:
että jotkut naiset nauttii siitäkin, toiset taas eivät voi sietääkään.
kakoa limaa.
- kaikki ei
kaikki ei kirjoitti:
kakoa limaa.
tykkää
- gek-ko
relaxed_eyes kirjoitti:
Näähän pelkää naisia siinä kohtaa, ku niitä pitäis ottaa tukasta kiinni ja panna.
Sinä myös. Oliko kiva pyöräretki?
gek-ko kirjoitti:
Sinä myös. Oliko kiva pyöräretki?
Mul on jo tarpeeks naispuoleisia kavereita olemassa, ja olis väärin naistani kohtaan yrittää tutustua vielä uusiin naisiin. Mä olisin meiliä sulle jo asiasta laittanu, jos olisin vapaa mies, vain silloin se on kaikkia kohtaan reilua, vaikkakin kyse on vain pyörästä.
Ja kiitos kysymästä. Oli mukava retki, vaikkakin vain vajaan tunnin lenkillä kävin.- gek-ko
relaxed_eyes kirjoitti:
Mul on jo tarpeeks naispuoleisia kavereita olemassa, ja olis väärin naistani kohtaan yrittää tutustua vielä uusiin naisiin. Mä olisin meiliä sulle jo asiasta laittanu, jos olisin vapaa mies, vain silloin se on kaikkia kohtaan reilua, vaikkakin kyse on vain pyörästä.
Ja kiitos kysymästä. Oli mukava retki, vaikkakin vain vajaan tunnin lenkillä kävin.Sähän et harrasta esmes sellasia palstatapaamisia?
Eli vain silloin jos ehdottomasti pidetään kiinni siitä, että tapaat vain miehiä. gek-ko kirjoitti:
Sähän et harrasta esmes sellasia palstatapaamisia?
Eli vain silloin jos ehdottomasti pidetään kiinni siitä, että tapaat vain miehiä.kahdenkeskinen tapaaminen on vähä eri asia, kuin useemman henkilön tapaaminen. Etenkin, jos toinen niistä on vapaa ja toinen varattu. Mun mielestä ainakin.
Emmä tiedä. Meilläpäin näin, kai muualla nussitaan sitte ristiin.- gek-ko
relaxed_eyes kirjoitti:
kahdenkeskinen tapaaminen on vähä eri asia, kuin useemman henkilön tapaaminen. Etenkin, jos toinen niistä on vapaa ja toinen varattu. Mun mielestä ainakin.
Emmä tiedä. Meilläpäin näin, kai muualla nussitaan sitte ristiin.tavallaan oikeessa, mutta lähinnä tossa pihalla niinku kuitenkin... sen pyörän kans...
No. gek-ko kirjoitti:
tavallaan oikeessa, mutta lähinnä tossa pihalla niinku kuitenkin... sen pyörän kans...
No.kyllä sä niin kauniisti pyydät, että jos mul vaan mitenkään olis mahdollista jeesata, ni mä sen tekisin.
Toivonmukaan joku sellanen mies joka uskaltaa, ja jolle se auttaminen on mahdollista, ni tuon kommentin lukee.
- sirpamaikkarilta
taida olla ketään miestä siihen hommaan. Mä otan ja vien Gekon Hamlettiin. Siellä lihatiskillä on hyvä katella äijiä! Neitejähän siellä ei edes suvaita.
- sirpamaikkarilta
Marie-Cecile kirjoitti:
Piti ihan googlata. Onks se toi ravintola?
http://www.ravintolaopas.net/hamlet/Siellä käy urbaanilegendan mukaan poliisit ja palomiehet. En oo yhtään heikäläistä vielä tavannu mutta upseereita senki edestä. Tosin upseereita ei kannata katella sillä silmällä. Käskytettävää porukkaa, eivät mitään tee oma-aloitteisesti vaikka ihan suoraan vihjaiski.
- Marie-Cecile
sirpamaikkarilta kirjoitti:
Siellä käy urbaanilegendan mukaan poliisit ja palomiehet. En oo yhtään heikäläistä vielä tavannu mutta upseereita senki edestä. Tosin upseereita ei kannata katella sillä silmällä. Käskytettävää porukkaa, eivät mitään tee oma-aloitteisesti vaikka ihan suoraan vihjaiski.
Ei upseereille. :D
En nyt ole lähdössä miehiä ihan kauhiasta katsomaan, mutta jos joskus tulee tarve, niin voi tämänkin tiedon laittaa korvaantaakse. :) - orange-x
Ei saakeli, vieläkö se on olemassa?
Mä luulin että Hamu katosi jonnekin kultaiselle 90-luvulle, historiaan. No, ilmeisesti sillä on niin hyvä kantis että se pitää sitä pikku juottolaa joten kuten pystyssä...
Jos mun pitäis viedä joku daami paikkaan joka vilisee [innokkaita] miehiä, se olis kyllä Sir Eino. Se on aina ihan täynnä miehiä. Testosteronit jyllää ikkunoista ja ovista. Täytyy olla melkoinen harakka jos ei sieltä seuraa saa... - sirpamaikkarilta
orange-x kirjoitti:
Ei saakeli, vieläkö se on olemassa?
Mä luulin että Hamu katosi jonnekin kultaiselle 90-luvulle, historiaan. No, ilmeisesti sillä on niin hyvä kantis että se pitää sitä pikku juottolaa joten kuten pystyssä...
Jos mun pitäis viedä joku daami paikkaan joka vilisee [innokkaita] miehiä, se olis kyllä Sir Eino. Se on aina ihan täynnä miehiä. Testosteronit jyllää ikkunoista ja ovista. Täytyy olla melkoinen harakka jos ei sieltä seuraa saa...Täytynee sitten vaihtaa kantista. Alkaaki jo kyllästyttää ne samat pässit siellä Hamletissa.
- ku silimät pijässäs
aina muilta appuu norkoomassa
- paljon..
kiinnosta gekko.
Kyllä se siitä rauhottuu, ku hormoonitasapaino palautuu.- gek-ko
näyttää kiusallisen paljon siltä että kuvittelisit mun huolivan sut.
Sori. Kiitti ei. - sittenhän
gek-ko kirjoitti:
näyttää kiusallisen paljon siltä että kuvittelisit mun huolivan sut.
Sori. Kiitti ei.olemme asiasta yksimielisiä. Tässähän ei ole mitään ongelmaa.
- gek-ko
sittenhän kirjoitti:
olemme asiasta yksimielisiä. Tässähän ei ole mitään ongelmaa.
korjaamaan sitä pyörää, vaikken edes tiedä että olet olemassa!
Tää on ihanku joku Tukkijoella-elokuva. Toinen toistaan pölkympiä verukkeita ja selityksiä, väliin aina uskomatonta uhoamista ja sitten taas keksitään sähkölamppu joka toimii sahanpurulla. - saa...
gek-ko kirjoitti:
korjaamaan sitä pyörää, vaikken edes tiedä että olet olemassa!
Tää on ihanku joku Tukkijoella-elokuva. Toinen toistaan pölkympiä verukkeita ja selityksiä, väliin aina uskomatonta uhoamista ja sitten taas keksitään sähkölamppu joka toimii sahanpurulla.ajattelemaan että täysin tuntematon merkkirykelmä näytöllä olisi valmis jeesaamaan toista täysin tuntematonta merkkirykelmää jossain arkipäiväisessä asiassa?
Eiköhän pidetä tämä vaan ihan näin digitaalis-virtuaalisena maailmana. - miksi kukaan
saa... kirjoitti:
ajattelemaan että täysin tuntematon merkkirykelmä näytöllä olisi valmis jeesaamaan toista täysin tuntematonta merkkirykelmää jossain arkipäiväisessä asiassa?
Eiköhän pidetä tämä vaan ihan näin digitaalis-virtuaalisena maailmana.atomirykelmä viitsii koskaan jeesata toista atomirykelmää ei-virtuaalisessa maailmassa?
- noihin
miksi kukaan kirjoitti:
atomirykelmä viitsii koskaan jeesata toista atomirykelmää ei-virtuaalisessa maailmassa?
atomirykelmä sanojen eteen liittää sanaparin "täysin tuntematon", niin kyllä jää jeesaukset minulta tekemättä, ja niin jää 99,5 prosentisesti kaikilla muillakin atomirykelmillä.
- melko kyyninen
noihin kirjoitti:
atomirykelmä sanojen eteen liittää sanaparin "täysin tuntematon", niin kyllä jää jeesaukset minulta tekemättä, ja niin jää 99,5 prosentisesti kaikilla muillakin atomirykelmillä.
maailmankuva sulla. Pidä kivaa itsesi kanssa.
- mauno kuuppa
...
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse934732Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133902Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2053784Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.892178Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751951Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791328- 1311224
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1611203- 531095
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä36948
