voimaa jalkoihin?

milläköhän liikkeillä saisi voimaa jalkojen lihaksiin?
lähinnä nyt tarkoitan sitä, että saa nostettua jalan korkealle ja pidettyä siellä. spagaatti kyllä menee, että venymisen ei sinänsä pitäisi olla ongelma.
1585
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...muukuin pitää jalkaa mahdollisimman korkealla, niin kauan kuin jaksaa. Siitä se pikku hiljaa menee aina vaan korkeammalle. Kiduttavaa reeniä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


----------- kirjoitti:

milläköhän liikkeillä saisi voimaa jalkojen lihaksiin?
lähinnä nyt tarkoitan sitä, että saa nostettua jalan korkealle ja pidettyä siellä. spagaatti kyllä menee, että venymisen ei sinänsä pitäisi olla ongelma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu