Minulla on naisystävä ja koira

Sopiiko teille että teen tästä aiheesta joka päivä 100 aloitusta?
4138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onnellinen elämäsi on mielenkiinnon kohteemme numero uno.

Äänestä

Ja laita kuvia naisestasi myös :)

Äänestä

koira ole sinun ystäväsi? Tai siis jos olisi, olisit tietysti kirjoittanut: "Minulla on naisystävä ja koiraystävä"´

Miksi kaikki täällä vihaavat koiriaan?

Äänestä

että ehdit naisystäväsi ja koiran ja töiden/opiskelun kaiken muun ohella tehdä ne sata aloitusta... se on aika paljon... :) luen mielelläni kaiken sinusta ja naisystävästäsi ja koirastasi... jaksathan kirjoitella, kuulostaa hyvältä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


typerä egoisti kirjoitti:

Sopiiko teille että teen tästä aiheesta joka päivä 100 aloitusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu