.. MINKÄ takia gootteja vihataan? Eiväthän he mitään väärää ole tehneet, vai? luulisi että kaikki saavat pukeutua miten haluavat ja olla sellaisia kuin haluavat..
Olisi kiva tietää..
10
2066
Vastaukset
- anninna
Kuka vihaa gootteja? Emmä ole ketään sellaista ikinä tavannu. gootit vaan luulevat olevansa vihattuja ja sehän heille sopii vallan mainiosti, saavat siitä taas yhden "hyvän" syyn synkistellä. (Tälleen yleistäen, älä nyt hernettä vedä.)
- gootti
Joo emmä nyt tosta suutu, mut kun kattelee vaikka näitä keskusteluja täällä jne.
- anninna
gootti kirjoitti:
Joo emmä nyt tosta suutu, mut kun kattelee vaikka näitä keskusteluja täällä jne.
Viha on ehkä vähän liian vahva sana tähän. Siis kun kaikillehan vittuillaan, ei välii onko sit kyseessä minkä muotisuuntauksen edustaja.
Jos joku gootti vaan synkistelee ja mulkoilee muita rumasti omasta nurkastaan (kuten eräät) niin en kyllä yhtään ihmettele että vittuillaan. Ja netissähän nyt puhutaan ihan mitä tahansa paskaa ihan vaan että saataisi joku suuttumaan, eli siitä ei kannata välittää. - vaan
anninna kirjoitti:
Viha on ehkä vähän liian vahva sana tähän. Siis kun kaikillehan vittuillaan, ei välii onko sit kyseessä minkä muotisuuntauksen edustaja.
Jos joku gootti vaan synkistelee ja mulkoilee muita rumasti omasta nurkastaan (kuten eräät) niin en kyllä yhtään ihmettele että vittuillaan. Ja netissähän nyt puhutaan ihan mitä tahansa paskaa ihan vaan että saataisi joku suuttumaan, eli siitä ei kannata välittää.kun ihmiset käy tänne laittaan jotain tosi herjalla että imekää munaa ja tappakaa kootit. Kävin huvikseen kattoon muita eri musiikki lajien keskusteluita, enkä ainakaan pikaisella silmäyksellä niistä löytänyt näin kovaa vittuilua. Toisaalta, tää on suomi24 jossa käy "vaan" vajaat paskat joilla ei oo muuta tekemistä kun haukkua muita ja muitten valintoja.
- Goottigirl
En mä suuri vaikka mä luen näitä kometeja
- abdullah III
Gootit ovat sairaita yksilöitä. Goottitytöt kävelevät domina-asuissaan patukka perseessä, ja pojat näyttävät transuilta...patukka perseessä tietysti. Jos laki sallis, lähtisin samantien kaupungille lapio kourassa ja kun näkisin yhdenkin niistä, löisin lapiolla täysillä takaraivoon! Näin se on, näin goottitransuja pitää kohdella jotta ne pysyivät poissa näkyvistä!
- sitten
kaikille muillekin. Eikun vaan luonnon lait eteen niin ekana tulen tappamaan sinut.
- Goottigirl
Mitä siten jos me ollaan erilaisiin kaikki saa ola erinalisiii ja sitä paitsi mä oon gootti
- Anonyymi
tapa ittes
- Goottigirl
En mä tiiä mitä niisä on pahaa ne vaan pukeutuu erin lailla kun muutuu ja kaikee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632132Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51785Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2361278En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71950Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.87935Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21855Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?112762Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38719- 19706
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93689