Elikkä olisiko asiantuntijaa joka laittaisi halvalle pidennykset?
sinettipidennys kotka-hamina-kouvola välillä?
--------------------------
6242
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
minä otin lahdessa. eikö se oli kouvolan lähellä :)
halpa,hyvä palvelu ja tukka ollu päässä nyt 5kk :) ja unelma
se maksoi suunnilleen? Kun nyt joudun maksamaan sen 120e laitosta sillä tukka miulla on jo itselläni:P
no minä maksoin hiuksista,teosta ja viellä siistimisestä 250e.(ja sain harjan ja kattavat ohjeet mukaan.)
mutta sanoi minulle että jos hommaan tukan itse ottaa 70e pelasta laitosta
oon itte ihan super hätähousu ja meinasin tilata tukan itse mutta se olisi tullu minun kukkarolle maksamaan liikaa :) joten päädyin oottamaan muutaman viikon.
taa siinä on vaan se että itse asun Kotkassa niin täältä matkakustannukset ovat jonkinmoiset joten hintaluokka tulee sitten olemaan lähellä 120e jos laittaisin siellä lahdessa... :/ hieman liian kaukana kylläkin,kouvolaan olisin vielä voinut mennä :>
Pidennys (tarpeineen jne.) alkaen 300€ (oman kampaajan kaa neuvottelukysymys, tuli alee) ja jos oma materiaali (hius) niin 30€ / h.