Kyllä on suomalaiset

biisi oli kaikkein paras, mitä siinä itkette, kuulijat on äänestäneet ja sillä sipuli.
Onnittelut Venäjä!
4230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta mielestäni Venäjän biisi EI ollut paras.

Äänestä

kolmena edellisenä vuonna paras biisi on voittanut, nyt putki katkesi

Äänestä

kokoomuksen omiin nettikakaroihin. Svekomaanit.

Äänestä

Aivan surkea,hinttimäinen keikari joka ei edes osannut laulaa. Voitti tietenkin kun Venäjästä riippuvaiset slaaviveljet äänestivät kimpassa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kateellisia, Venäjän kirjoitti:

biisi oli kaikkein paras, mitä siinä itkette, kuulijat on äänestäneet ja sillä sipuli.
Onnittelut Venäjä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu