Muuta ei elämästä puutu

kuin se oma kulta ja vähän enemmän kavereita. Rahaa on niin, että tulee toimeen, oma asunto, oma auto, vempeleitä mutta ei rakkautta :(
5864
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sama vika rahikaisella, mutta rakkautta kun ei rahalla saa.

Äänestä

Tuttu tunne täälläkin. Ei se rakkaus pakottamalla tule, mutta saisi se jossain vaiheessa vastaan hiiviskellä ja vaikka yllättääkin. Huoh!

Äänestä

Mulla sama juttu, kaikki on muuten tosi hyvin, mutta kun se suurin, eli rakkaus puuttuu... :(

Äänestä

Kaikki löytyy paitsi kumppani.

Äänestä

aika yleinen nuorien keskuudessa! Joten ette siis ole yksin tunteinenne. Toivon teille kaikille ihania ihmissuhteita ja kesää... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuorimies. kirjoitti:

kuin se oma kulta ja vähän enemmän kavereita. Rahaa on niin, että tulee toimeen, oma asunto, oma auto, vempeleitä mutta ei rakkautta :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu