**Essential Looks, kirja**

Tietääkö kukaan minkä hintainen tämä schwarzkopf essential looks spring/ summer 08 spirit collection kirja on? Kiitos jos joku tietää & vastailee!
1121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suomessa kirjaa maahantuo Hakanit Oy, joka myy tuotteitaan siis vain ammattilaisille ja alan opiskelijoille. Jos siis et ole kampaaja, joudut kirja hankkimaan oman kampaajasi kautta, joten hintatiedustelut hoituvat myös sieltä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


***Nelli kirjoitti:

Tietääkö kukaan minkä hintainen tämä schwarzkopf essential looks spring/ summer 08 spirit collection kirja on? Kiitos jos joku tietää & vastailee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu