Tänään tuoreet ylioppilaat on tuhannen päissään kaupungissa niin on hyvät saumat vähän päästä "seikkailun" makuun.
Hyvä sauma tänään
YO:t
3753
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
KOULUJEN LOPARIT! Kännisiltä teinitytöiltä pimppirasiaa niin helposti puiston pusikoiden kätköissä ettei hyvä tosikaan! Meitsi sinkoaa nyt koskenrantaan ja aika salamana!
Lähdin tos liikkeelle, ei niiden 19 kesäisten takia, vaan kävin tsekkaan yhden bändin tos lähikuppilassa. Keikka oli kova, sieltä sitten lähdin kaupunkiin kattelemaan meininkiä, josko siellä olis joku kiva 19-kesäinen typsykkä seikkailua vailla. Paskat, sanon minä. Kivan hymyn niiltä voi saada, ei muuta. Taitaa ikäero olla liikaa niille, omista ylppäreistä kun alkaa olla jo sen kymmenen vuotta aikaa... no joo, ois voinu kukkua sinne valomerkin tietämille ni ois voinu joku heruttaakin. Mutta, been there, done that before, ja aina sama meininki, ei heru. Etää hyvää yötä vaan.
Et ole söpö etkä jännittävä, arvosi seikkailumarkkinoilla on nolla. Melkein voi nähdä sanat etsin kertapanoa kirjoitettuna otsaasi.