Ja toivotan hänet tervetulleeksi takaisin ei koskaan.
Eikö näille amispojille ja muille köyhille voisi kehittää ihan ihka omaa keskustelualuetta jossa he sitten haaveilisivat kaikesta siitä mitä eivät ikinä tule saavuttamaan.
http://www.youtube.com/watch?v=i7jG91sPvf0&feature=related
"Esittääkö kukaan vastalauseita"
MarttyyriMallari-TTt
PeteZX6R häipyi
16
919
Vastaukset 16
- Martti Mälli TT
jotka linkittää youtube paskaa on juntteja.
"Esittääkö kukaan vastalauseita"esitän vastalauseen, koska teitä nikkivarkaita on täällä liiaksi.
"Vitun pummit"
MarttyyriMallari-TTt
- Pettttttteri
olen näillä palstoilla ollut jauhamssa sontaa? En ole ollut täällä viimeiseen vuoteen juuri ollenkaan. jos kuvittelet minun olleeni täällä, se luultavasi on joku toinen kaimasi esiintyen minuna.
Luuletko tosiaan, että vietän aikaan tämän palstan kaltaisissa roskapaikoisssa? - sirpamaikkarilta
minä oon kans pelkkä amis ja köyhempi kuin laki sallii. Mä käynki haaveillessani kattelemassa talopaketteja sekä tonttien hinnastoja. Ja joka kerta se itku pääsee kun tajuaa olevansa niin köyhä ettei edes yksiöön ole varaa.
"Harkitsen edelleen raksalle töihin menoa"
Alanvaihtoa haluava suomalainen akkatarkoitin niitä jotka riehuvat ja tekevät tästä kunniallisesta palstasta musiikkileikkikoulun.
"Sinä sentään osaat käyttäytyä sivistyneesti vaikka oletkin amislainen"
MarttyyriMallari-TTt
- Mitä sanot,
sopisiko tämä tunnelmaan:
http://www.youtube.com/watch?v=rLbP7ofw7-Yettä onpas siinä hieno kappale ja tulee joulu mieleen.
"Klassinen musiikki on kaunista"
MarttyyriMallari-TTt
- kaikki kun
touhu on menny pelkäx suunsoitoks..niccivarkailuks ja peeloiluks..tää palsta oli joskus hyvä turinatupa..
:]- tätätätätätä
Joopa joo "enne wanhaan aisat oli paremmi..."
Heh heh aina ne nettipeelot sanoo noin, AINA! Ennen wanhaan, joopa joo :D Aina tää on samanlainen paskaloukko ollu tää palsta, AINA! :D - sun kans
tätätätätätä kirjoitti:
Joopa joo "enne wanhaan aisat oli paremmi..."
Heh heh aina ne nettipeelot sanoo noin, AINA! Ennen wanhaan, joopa joo :D Aina tää on samanlainen paskaloukko ollu tää palsta, AINA! :Dparemmin joskus ollu asiaa...ei pelkkää PASKAA!!
- peelo.
sun kans kirjoitti:
paremmin joskus ollu asiaa...ei pelkkää PASKAA!!
Oon tätä palstaa selaillu varmaan kohta kolme vuotta. Aina tämä on samaa tuubaa ollut.
- cookos
mitä ihmettä täällä on meneillään? taidan tietää, arvailkoon kaikki tahollaan, en sano mitään...
- meneillää
näitten palstan machojen kans.
sano vaan jos sinulla on jotain sydänmelläsi.
"Ja ellei ole niin sitten vaikenet"
MarttyyriMallari-TTt- cookos
MarttyyriMallari-TTt kirjoitti:
sano vaan jos sinulla on jotain sydänmelläsi.
"Ja ellei ole niin sitten vaikenet"
MarttyyriMallari-TTtmeni peille..eli vaikenen ;)
*iso hali*
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Harmittaa kun en saa edes tietää
miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää811159Teköäly löytää teidät
Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani198822Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va27770- 40755
Miesten vs naisten älykkyys
Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br220753Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai213748- 64699
- 104662
- 58624
- 49578
