jäitkö lomalle =(

Arg, tilallasi oli joku kesäpoika.
Tulee iiiiso ikävä..
2619
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

takaisin... :) etkä varmaan edes muista mua enään...?

Äänestä
  • Lomalle jään pian itsekkin. Olet ajatuksissani, välillä hymyilen itsekseni, näen ruskeat silmäsi, ystävällisen hymysi ja havahdun haaveistani todellisuuteen :)
    Toivottavasti olen edes pieni muisto sydämes pohjalla jotta ajattelet minua edes silloin tällöin helteisinä lomapäivinä... Ja varsinkin loman loputtua!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miss X kirjoitti:

Arg, tilallasi oli joku kesäpoika.
Tulee iiiiso ikävä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu