Naisen logiikka

Miehen tulee olla sellainen kuin minä haluan ja hyväksyä minut sellaisena kuin minä olen.
2481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Silloin kun ihastuu/rakastuu toisen ni kaikki mahdolliset olemassaolevat unelmamiehen kriteerit unohtuu kyllä ihan täysin, jos sellaisia on edes ollutkaan. Toinen on parasta mitä vaan voi olla, ihan omana itsenään - vikoineen päivinen. Kaikissa on vikoja, mut ne ei haittaa kun toista rakastaa.

Äänestä
  • Kerrassaan erinomainen!
    ...Ikävä kyllä se menee just noin,miten vänkyrä nainen sen ilmas, kun rakastuu niin naisesta tulee pehmo ja täys tussu. Kiiluu silmät ja suusta kuuluu vaan, et kyllä kulta..

    Been there, done that, never again.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


menee näin: kirjoitti:

Miehen tulee olla sellainen kuin minä haluan ja hyväksyä minut sellaisena kuin minä olen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu