Kukkomies puskailee..

etkö kehtaa kirjoittaa omalla nimelläsi?
5225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kun muuten jään kiinni analyyseistäni.

Äänestä
  • Suomimies ei jää koskaan kiinni. Mikäköhän ihme väkeltäjä sinäkin olet?

    Äänestä

Koska et sinäkään!

Äänestä

Sanon tän nyt suoraan:

Vaikka mulla omat ongelmani onkin niin en ole vertaistukesi. Turhaan minua kiljut hätiin, en mä sua auta olemaan itsesi kanssa.

Äänestä
  • tää oli he*e*etin hauska..

    nauraa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nikkivaras kirjoitti:

etkö kehtaa kirjoittaa omalla nimelläsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu