Ämmät riitelee :D

Miesten palstalla ja ohan se tietysi kivaa mutta
siitä on mieste-logiikka kaukana :D
7330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mut kyllä kunno catfight sillo tällö on iha mukavaa, vai mitä kaima?

Äänestä

kätfaitteja seuratessaamme kirjoitamaan vain toisella kädeöllä.

Äänestä
  • tarkoitit varmaan

    Äänestä

nyt.. catfighttia on aina kiva seurata.. siitä kiihottuu kivasti.

Äänestä
  • itsekin olisi hieman käynyt osallistumassa?

    Äänestä

  • Pappatunska kirjoitti:

    itsekin olisi hieman käynyt osallistumassa?

    no en. Ihme porukkaa.

    Äänestä

riidellä naisten logiikan puolella.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


relaxed_eyes. kirjoitti:

Miesten palstalla ja ohan se tietysi kivaa mutta
siitä on mieste-logiikka kaukana :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu