Listatkaa tähän

jotka eivät hauku toisiaan :D
18867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Niiden joukosta löytyykin sitten niitä jotka haukkuvat puskista kun ei muuten uskalla. Onko se nyt sitten jokin hyve?

Äänestä
  • puskista vai miksi syytät siitä muita?

    Äänestä

  • tapana haukkua kirjoitti:

    puskista vai miksi syytät siitä muita?

    Kyllä se haukkuu ihan rekattuna.

    Äänestä

  • tapana haukkua kirjoitti:

    puskista vai miksi syytät siitä muita?

    Nikillään haukkumaan kykenevän ei tarvitse operoida puskissa. On aivan loogista päätellä että puskissa operoi ne jotka eivät siihen nikillään kykene. Hassua ettei noinkaan yksinkertaista asiaa joku näe.

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Kyllä se haukkuu ihan rekattuna.

    Mä en millään käsitä miten joku voi kuvitella, että operoisin puskissa.. minkä hiton takia mä eka täräyttelisin nikillä ja sitten samat puskista. Kai mä saakutti kaikki puskista rykäisisin jos en muuten uskaltaisi, eikä osan huutelu puskista auttais yhtään mitään :)

    Hassu ajatusmalli taas jollain :D

    Äänestä

nämä:

     

Äänestä
  • Vähän kuin ruotsalaiset sotasankarit.

    Äänestä

en oo haukkunu. Aika taitava tarvii jonkun olla jos loytää jonkun kohdan jossa oon palstalaisia haukkunut. En ees puskista. No, okei. Lutkittelijasta oon puhunut negatiivisesti, mut se on vaan yks ihminen. En siis oo montaa haukkunut. Ei voi puhua siis palstalaisten haukkumisesta.

Itseeni oon haukkunut mut se sallittakoon.

Äänestä

lopuksi kai niitä löytyy montakin jotka ei sitä tee.Niihin vain kiinnitetään huomiota jotka sitä harrastaa.
Ite en ole alan harrastajia,kun ei ole tarvetta.

Äänestä

jos perustelet tarpeeksi hyvin tämän yllättävän tarpeesi :D

Äänestä

nää varmaan haukkuu vähiten

Fredu ja
Aurinko

ja siinä järjestyksessä.

Äänestä

Ja Suminagashi semmosia... Richartti ehkä kanssa.. Ja kuonokas

Tosin kaikkia kommentteja en oo ehtiny lukemaan, mut tuossa ois ainaki semmonen lista.

Vänkyräkään ei taida olla kovin paha suustaan...

Johan noita tuossa alkaa ollaki.

Äänestä
  • sitä ei voi unohtaa tältä listalta.

    Äänestä

Harvemmin haukkuvia vakkareita on ainakin Aurinko79, Ratikkakuski, Richartti, Vänkyrä-nainen, Dayum, Scale, Frederico, Monte1, Alruna ja Vili.

Äänestä
  • SupremeSatan, Sirpamaikkarilta.

    Äänestä

  • listaaja kirjoitti:

    SupremeSatan, Sirpamaikkarilta.

    Runontaja.

    Äänestä

täällä aiheettomasti ketään haukkuu.

Itselleni mieleen tulee ainakin aurinko, vänkyrä, fredu, jotka ei ole takaisn sanoneet rumasti vaikka syytä olisi ollutkin.

Äänestä

ja sirpa.

Ei nyt äkkiseltään tule muita mieleen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ne palstalaiset.. kirjoitti:

jotka eivät hauku toisiaan :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu