Keski-ikäiset miehet

Keskittykää iskemään ikäisiänne naisia, älkääkä häiritkö nuoria naisia. Lienette yli-itsetuntoisia kun kuvittelette nuorten viehättävien naisten kiinnostuvan teistä! Miten ylipäätään kehtaatte katsella heitä? Realismia peliin!
10344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Montakos sä aiot postailla näitä?


Miten muuten sille "kaikki miehet pettää" -teemalle kävi? Kului loppuun?

Ps. Miks sun jutut on aina niin väsyneitä ja katkeria? Etkö saa huomiota keltään, edes niiltä keski-ikäisiltä miehiltä?

Äänestä
  • etten ole kirjoittanut mitään miesten pettämisestä. Ymmärrä, että Suomessa on yli 5 miljoonaa ihmistä, maailmassa yli 6 miljardia. Miten suppeasti oikein ajattelet asioita, jos luulet että yksi ja sama henkilö kirjoittaa tänne?? Joten se siitä.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    etten ole kirjoittanut mitään miesten pettämisestä. Ymmärrä, että Suomessa on yli 5 miljoonaa ihmistä, maailmassa yli 6 miljardia. Miten suppeasti oikein ajattelet asioita, jos luulet että yksi ja sama henkilö kirjoittaa tänne?? Joten se siitä.

    kukaan ei kirjoita niin typeriä kuin sinä. Ja tiedoksi, että maailmassa on yli 7 miljardia ihmistä.

    Äänestä

  • dwsq kirjoitti:

    kukaan ei kirjoita niin typeriä kuin sinä. Ja tiedoksi, että maailmassa on yli 7 miljardia ihmistä.

    tyhmä kun et tajua selvää suomen kieltä?

    En ole tehnyt mitään keskusteluavauksia pettämisestä. Joten opettele perustamaan väitteesi faktoihin äläkä omiin luuloihisi.

    Äänestä

suuri prosentti tytöistä antaa vastakaikua, joten homma kannattaa kaikin puolin. Ikävä jos se häiritsee, mutta mitäpä se mua haittaa.

Äänestä
  • mieleen että kohteliaisuudesta saat jotakin vastakaikua? Vai onkos sulla rahaa jolloin sua vaan jotkut käyttää hyväksi. Voihan tietenkin näitä olla ketkä etsivät isä-hahmoa, mutta sinä lie et kovin isällisesti ajattele näistä tyttösistä. Se on jo aika rumaa.

    Olen samaa mieltä ap kirjoittajan kanssa että on se surkuhupaisaa touhua kun vanhemmat miehet kyyläävät tyttösten perään!

    Äänestä

on aina seksikästä

Äänestä

olen ylittänyt keski-ikäni :D

Äänestä

Vain todella harvat keski-ikäiset miehet ovat kiinnostuneita jostain grannyistä. Ylivoimaisesti kysytyimpiä naisia ovat 18-25 vuotiaat. Ja syystäkin =)

Äänestä
  • Vain todella harvat nuoret naiset ovat kiinnostuneita keski-ikäisistä miehistä!
    Ja syystäkin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Keskittykää iskemään ikäisiänne naisia, älkääkä häiritkö nuoria naisia. Lienette yli-itsetuntoisia kun kuvittelette nuorten viehättävien naisten kiinnostuvan teistä! Miten ylipäätään kehtaatte katsella heitä? Realismia peliin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu