Mietin mietin...

että emme koskaan kokeile toisiamme....

koska jäisimme vain koukkuun.

Riippuvuus ei ole hyvästä

m:lle hki
4537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

parempi tehdä,eli olla tekemättä
mitään niin ei jää koukkuun,
näinhän se kai menee???

Äänestä

on tullut kokeiltua.. mutta rakkaus on osoittautunut kaiken voittajaksi.. joten jos seksiä tarkoitat.. en usko että se lopulta koukuttaisi meidän juttua, meillä on jotain suurempaa ;)

Äänestä
  • riippuvuudet on jättäneet jälkensä.. mut ei se mitään. Rakkaus on silti kaikista suurin ;)

    Äänestä

  • huomaat kirjoitti:

    riippuvuudet on jättäneet jälkensä.. mut ei se mitään. Rakkaus on silti kaikista suurin ;)

    no, olenpas tullut hempeäksi;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on parempi kirjoitti:

että emme koskaan kokeile toisiamme....

koska jäisimme vain koukkuun.

Riippuvuus ei ole hyvästä

m:lle hki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu