Otin tossa toissa päivän prinssi albert lävärin :)Oli kyl aika hauska kokemus ;) Kuinka nopeesti parantuu ja kuinka kauvaa kannattaa olla sekstailematta? Ei kiitos mitään kommentteja "vittu et oot ääliö ku reijität omaa munaas".
PA lävistyksestä
Zonmbie
6742
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
oli varmaa kiva kokemus :DD en kyllä itte menis alapäähän lävärii ottaan, mutta kaikkihan saa itse päättää :) kyllä se aika nopeasti parantuu kun on sitä limakalvoa siinä, sitten kun se ei enää tunnu kipeältä? :DD
kyllä itsekkin ennen vierastin ajatusta, mutta nyt halusin kokeilla. Sain myös tyttöystävän täyden tuen asialle :)
Wau! Olis varmasti hieno =)
Itsekin miettinyt klitorikseen, mutta eipä taida rohkeus riittää. Kamala jos menis tunto jotenki :O
Minä tein PA-lävistyksen itse n. kymmenen vuotta sitten. Taisi mennä viikkoja ennenkuin haavan vuoto parani. Ei pidä räpelöidä käsin lävistyskorua silloin kun haava ei ole vielä parantunut ettei sinne joudu pöpöjä.
On se kyllä aika nasta lävistys, tuntuu aina mukavalta. Kultainen rengas killuu siellä.
Joo tosiaan, itselläni klitan hupussa ja parantui todella nopsaan, verrattuna esim. kieli- tai huuliläväriini=)
Ja lävistyksen teko oli kyllä veikeä kokemus ;)
Noi klita lävärit on aika tyylikkäitä naisilla ;) Joo ei se PA nii kivulias ollukkaa, napaa ja huuleen sattu enemmän.