sekaisin rakkaudesta

Tapasin Juhannuksena elämäni miehen. Hän on kaikilla mahdollisilla tavoilla aivan täydellinen.
Tunteet on todella vahvoja molemmin puolin. Pitäisikö ymmärtää jarrutella vai antaa mennä vaan? Voiko todella rakastaa toista näin äkkiä?
2962
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kukaan ei rajoita teitä toimimasta parhaalla mahdollisimmalla tavalla, jotka te näette oikeaksi.
Sen kun vaan..

Äänestä

Kun rakkaus tai ihastuminen on kohdallesi tullut.
Lycka till......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dreamer1969 kirjoitti:

Tapasin Juhannuksena elämäni miehen. Hän on kaikilla mahdollisilla tavoilla aivan täydellinen.
Tunteet on todella vahvoja molemmin puolin. Pitäisikö ymmärtää jarrutella vai antaa mennä vaan? Voiko todella rakastaa toista näin äkkiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu