MTV3:n tunarit

Kaksi viikkoa on puhuttu unelmafinaalista Nadal - Federer, ja sitten näytetään poikien finaalia. Käsittämätöntä!!! Ja sitten siirretään lähetys maksulliselle kanavalle. Olisi pitänyt tehdä heti niin kuin tein viime vuonna eli Wimbledonin sivuille ja sieltä maksua vastaan kunnon palvelua!
2322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuultu jo ja tästä on jo monta väittelyä käynnissä. lopeta ruikutus ja mene itseesi. näin se vain homma menee, kokeile olla murentumatta, heikkomielinen.

Äänestä
  • Ei voi enää olla aasimpia ihmisiä, mitä on mtv3:lla päättämässä mitä matsia näytetään. Tulee vuoden suurin tennistapahtuma ja mitä vielä- näytetään pentujen matsi. Voi vittu tätä päättäjää. Panis päänsä perseeseensä. Vittu sanon huomenna irti moisen pluskortin. Vittuako sillä tekee jos nää jätkät on noin tyhmiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aaaargh! kirjoitti:

Kaksi viikkoa on puhuttu unelmafinaalista Nadal - Federer, ja sitten näytetään poikien finaalia. Käsittämätöntä!!! Ja sitten siirretään lähetys maksulliselle kanavalle. Olisi pitänyt tehdä heti niin kuin tein viime vuonna eli Wimbledonin sivuille ja sieltä maksua vastaan kunnon palvelua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu