Meinasin tilata setin netistä ja tuollainen löytyi.
Onko kokemuksia merkistä/firmasta. Onko joku muukin tilannut netin kautta ja mikä on ollut laatu/toimitusaika yms.
http://www.thesportshq.com/ProductDetails.asp?PCLinkID=2508
Eu:n sisältä ei vissiin mitään alveja/veroja tartte maksella. Olen aloittelija ja setillä luultavasti myös aloittelee tyttöystäväni, siksi valitsin grafiittivartiset.
setti netistä?
5
1489
Vastaukset
- HuaHinThai
kun vaimoni on pelannut pitkään, niin tiedän että naiten mailat ovat erilaiset kuin miesten. Jos tyttöystäväsi ei ole pitkä ja voimakas, niin ei ole mielestäni hyvä ajatus pelata miesten mailoilla
- HCP 38
Olen tilannut kyseisestä firmasta golfvälineitä mm. golfmailasetin, golfbägin, draiverin, putterin itselleni ja pojalleni sekä kengät ja olen ollut tyytyväinen sekä välineisiin että toimitukseen.
Tilaukseni ovat tulleet, kuten on luvattu eli viikossa. Viimeisimmän tilauksen tein juhannuspäivänä eli 21.6. (lauantai) ja postimies toi tavarat kotiovelle maanantaina 30.6.
Postimaksu Suomeen on 19,50 euroa tilasitpa miten monta tuotetta tahansa.- heikko
Kiitos tiedoista. Kaivelin netistä infoa ja joku muukin suomalainen oli ollu tyytyväinen palveluun. Tilaus siis jo vetämässä ;) Voin vaikka laittaa ketjuun viestiä kun setin saan et millanen palvelu/mailat oli. Jos jotakuta muutakin sattuu kiinnostamaan..
heikko kirjoitti:
Kiitos tiedoista. Kaivelin netistä infoa ja joku muukin suomalainen oli ollu tyytyväinen palveluun. Tilaus siis jo vetämässä ;) Voin vaikka laittaa ketjuun viestiä kun setin saan et millanen palvelu/mailat oli. Jos jotakuta muutakin sattuu kiinnostamaan..
Nyt on yli viikko menny,joko on mailat tullu ja testattu?
Mistä sinä (muiden ostajien)infoa löysit? kiinnostais kovasti ko setti. Vaikuttaa aikas edulliselta.- heikko
kaukoaatos kirjoitti:
Nyt on yli viikko menny,joko on mailat tullu ja testattu?
Mistä sinä (muiden ostajien)infoa löysit? kiinnostais kovasti ko setti. Vaikuttaa aikas edulliselta.Tuli mailat ja testattu on. Ihan ok setti. Varret ehkä hiukan löysät voimagolfarille, mutta muuten kyllä voin suositella palvelua ja hintalaatukin aika ok.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi683300Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj903076SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1773025- 1372406
Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä412376Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2052221Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi522058Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li371735Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana
Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "51728Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön4021699