Uusi laihduttajan,tukiryhmä

Hei!
Uusi laihduttajan tukiryhmä pullukkat.
Tervetuloa laihduttamaan pysyvästi,terveellisellä ruoka valiolla,liikkunnalla.
6568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Kuin muilla?

    Äänestä

tai ketään... mitä teiltä sais?

Äänestä
  • ketään

    Äänestä

Tämä ihminen perustaa ryhmiä huviksensa. Hänellä on toinenkin laihdutusryhmä Birgittan perhe, ja joku astmaryhmä. Mitään ei tarjoa, eikä kerro itsestään, olettaa vain että ihmiset alkavat innokkaasti juttelemaan. Jos kommentit eivät miellytä, esim. kun ryhmää kritisoidaan, poistaa kyseinen henkilö kommentit.

Äänestä
  • miksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pullukkat kirjoitti:

Hei!
Uusi laihduttajan tukiryhmä pullukkat.
Tervetuloa laihduttamaan pysyvästi,terveellisellä ruoka valiolla,liikkunnalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu