hyvät

-1 vahvuuksilla rullikseen?
suosituksia....?
kiitos etukäteen.
3498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sanovat joillain sivuilla, että ruskeankellertävät olisivat parhaat rullikseen.
ehdotuksia...?

Äänestä
  • millä sivuilla sanottiin niin? Jos niin sanottiin, sittenhän ruskeat sopivat rullikseen. Miksi vieläkin kyselet samaa asiaa. Ostamaan vaan. Pilvisellä säällä tai hämärässä sopii keltaiset, koska ne lisäävat syvyyden/kolmiulotteisuuden havaitsemista.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


aurinkolasit kirjoitti:

-1 vahvuuksilla rullikseen?
suosituksia....?
kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu