Amerikkalaiset vittuun Afganistanista...

http://yle.fi/uutiset/24h/id95561.html

Stubb aikoo golfata terroristimaan (USA) ulkoministerin kanssa.
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitä siitä jos joku afghaani kuolee tai amerikkalaissolttu? kyse on vain elämästä, ei mistään sen suuremmasta.

Äänestä

Oletko talibani vai muuten vain nuori ja typerä idealisti?

Äänestä

rakastan näitä vitun neroja, joiden mielestä USA on maailman pahin "terroristimaa".

Äänestä
  • .

    Kun THö Poikaystävä tulittaa alkuasukkaita * TOHJOKSI *

    Har!

    .

    Äänestä

ihq suomi24 röllit vauhdis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


..tappamasta siviilejä! kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/24h/id95561.html

Stubb aikoo golfata terroristimaan (USA) ulkoministerin kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu