minkälaiset liikkeet vahvistaisivat erityisesti sisäreisiä? ja miten sisäreisien "ihrasta" pääsee eroon. Olen lihonut nyt kahden viikon aikana 4 kiloa, mutta pituutta ei ole tullut ja rinnat ovat olemattomat. kaikki on pakkautunut reisiini ja mahaani. nykyinen pituus-paino suhteeni on 170/59-60 ja haluaisin takaisin vähän timmimmäksi:)
reisiliikkeitä?
apuaaa
1
985
Vastaukset
- ^Riina^
Jos salilla käyt tai olet valmis menemään, niin sieltähän nuo löytyvät sekä reiden lähentäjiä että loitontajia vahvistavat laitteet. Mutta lihasten vahvistaminenhan ei automaattisesti tarkoita sitä, että pääsisit siitä "ihrasta" eroon. Rasva palaa tasaisesti treenatessa, ja ikävä kyllä tuota tehoa ei oikein voi kohdentaa johonkin tiettyyn paikkaan. Jos tuntuu, että painoa on tullut, lisää vain liikuntaa ja tarkista ruokavaliosi. Tai olisiko taustalla jokin hormonaalinen muutos tai vastaava lääketieteellinen tila?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1214079
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413213- 2372912
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?432442- 361714
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241506Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411496- 141381
- 181355
- 221281