snapsilasi kädessä

eli mikähän on tällänen biisi?
joku 50centin biisi on siinä pohjalla mutta sanat on pistetty suomeks uusiks.. Jotain klubilla snapsilasi kädessä.. ja salmarista siinä oli jotain puhetta..
Jos joku tunnistaa nii oispa kiva kuulla kenen teos on kyseessä.
kiitos
2232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Esittäjä on Toinen Kanava ja biisin nimi on muistaakseni:Klubilla mutta en tost biisin nimestä ihan varma ole.Esittäjä on kyl Toinen Kanava..

Äänestä
  • esittäjä on urbaanilegenda..ko muistan ko kaverin kaa puhuttiin et urbaani teki ton biisin sen takia et fiftyn In da club ei olis maailman paskin biisi :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kanone kirjoitti:

eli mikähän on tällänen biisi?
joku 50centin biisi on siinä pohjalla mutta sanat on pistetty suomeks uusiks.. Jotain klubilla snapsilasi kädessä.. ja salmarista siinä oli jotain puhetta..
Jos joku tunnistaa nii oispa kiva kuulla kenen teos on kyseessä.
kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu