myymälän tiskillä, mutta asia ei etene, ilmeisesti varattu mies kyseessä tai jotain, mutta miksi ihmeessä "antaa ymmärtää, mutta ei ymmärrä antaa" :)
Yheydenotto-mahdollisuus, mutta ei käytä sitä, silti antaa ymmärtää tietävänsä näistä. Huh huh, missä mennään?
Yheydenotto-mahdollisuus, mutta ei käytä sitä, silti antaa ymmärtää tietävänsä näistä. Huh huh, missä mennään?
Vastaukset 2
Vanhimmat
erottaa flirtti ja kiinnostus ystävällisestä vitsikkäästä juttelusta, jossa toinen ei missään nimessä tahdokaan muuta. Haluaa vain olla ystävällinen ja vitsikäs.
Mullakin tapana vitsailla ja väliin jopa hiukan kiusoitella mutta niin teen kaikkien naisten ja jopa miesten kanssa eikä kertaakaan kukaan ole luullut muuuta, huh, toivottavasti.
Flirtti on todellakin aivan eri asia kuin iskeminen..että mene leikkiin mukaan ja odota josko kuumenee lisää ja jos ei niin unohda.Flirtti tehdään kuitenkin aina hyvän maun rajoissa, se ei ole mitään tositoimeen johtavaa.Söpö hymy ja kiltti ilme takaa sinulle ainakin fanin, jos ei muuta, eli siitä vaan mukaan peliin..