Palstasta

Hancock

Onko näillä Suomi24 palstoilla ylläpitäjää? Vai onko ne aiheittain nuo ylläpitäjät? Saataisiin nuo häirikkökirjoittajat tai kirjoittaja kuriin, koska tämä välkky ei vissiin tajua että se IP-osoite tallentuu aina kun tänne kirjoittaa. Ja ei, se IP ei vaihdu vaikka koneen/modeemin sammuttaa - se osoite on varattu tietylle koneelle ja vain harvoin kone saa uuden IP:n.

4

835

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • netti....,,

      on tietokone mikä jakelee viestejä vaikka mihin,tosin onhan sen joku päästään sairas nörtti ohjelmoinut.

      • paenostettaan

        Vuan minkä tautta saerauvvet ja tauvit hinnoo puolleensa toesia alavariinsa vua ei ollenkana toesia. Et niinku niistä rotkottoo pittää kaeke aekoo? Eikö ou muuta huastamista?


      • Hancock

        En tarkoittanutkaan noita uusia keskusteluavauksia vaan epäasiallisia vastauksia joita tänne joku kirjoittaa.


      • ikävää että
        Hancock kirjoitti:

        En tarkoittanutkaan noita uusia keskusteluavauksia vaan epäasiallisia vastauksia joita tänne joku kirjoittaa.

        palstalla esiinnytään asiantuntijoina ja kirjoitetaan suoraan valeita tosiasioina. Sitten ollaan niin myrtyneitä kun nämä valeet todistetaan vääriksi. Kamalaa!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1169
    2. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      66
      819
    3. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      37
      686
    4. Luonnollisuus

      Ja luonnonkauneus on kaunista.
      Ikävä
      91
      599
    5. P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys

      Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓
      Sinkut
      139
      596
    6. Työttömiä suomalaisia ei saa töihin

      Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss
      Maailman menoa
      266
      593
    7. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      52
      516
    8. Et siis halua

      enää nähdä minua? Lupaan sitten pysyä pois. Ja jos vahingossa satutaan samaan paikkaan voit uskoa että en sitä tahallani
      Ikävä
      47
      500
    9. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      33
      465
    10. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      33
      462
    Aihe