itse en rohkene? Rohkenin viimeksi, eli nyt olisi sun vuorosi. Haluaisin jutella, ihan vaikka ystävinä...
Pyytäisitkö mut ystäväksesi facebokiin,
ehkä kerran...
10941
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
En ole pystynyt olemaan enää facebookissa sen jälkeen, kun hän heitti minut elämästään pois. Liian kivuliasta. On asioita, joita en ymmärrä, mutta väliäkö tuolla. Pikkuhiljaa sydämen päälle tulee suojaava arpikudos. Toivottavasti kudos on vähintään adamanttia.
se päivänsäteesi.
tekisin eli lisäisin sut ystäväkseni, en vain löydä sinua sieltä..........vuoroista viis ;)
kai hän sentää nimeni tietäisi, vaikka se ei olekaan kovin helppo. :D
nimesi tiedän.......... :D
ihan tallella. :D
vielä tallella olet :D, mutta silti hukassa ;)
Kadonnut en ainakaan, miten niin mua ei mukamas löydy. Äsken ainakin löytyi. Harmi ettet ole tuttuni. Olis niin paljon asiaa.
vaan.... :D
täältä netistä voi olla vaikea omaa ystäväänsä tavoittaa. Koitat vaan, vaikka ei rohkeutta tuntuisikaan olevan. Ehkä yllätyt, jos se oikea ystävä vastaakin iloisesti, että heimoi pitkästä aikaa, mitäs sulle kuuluu?