Olenko hullunrohkea

Olen tuonut muutaman kerran naisen kotiini seksiä varten; olenko hullunrohkea kun vaimoni voisi tulla kotiin millä hetkenä hyvänsä.

Myös työpaikalla olen nainut työhuoneessa naisiani...vietellyt heidät ensin chatissa tulemaan naimaan työpaikalleni...pomo voisi tulla myös paikalle..

kyl se on niin että miehen aivot on jalkojen välissä mutta kai se on niin että se just tekee elämästä niin jännittävän!
4666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tämä on joko huono vitsi tai olet todellakin vähän yksinkertainen!

Eikö olisikin vielä jännittävämpää, jos vaimosi toisi kotiinne jonkun miehen ja pelehtisi yhteisessä vuoteessanne. Siihen olisi sinunkin mukava iltaisin köllähtää. Ja vieras mies syynäisi tavaroitasi ja arvostelisi niitä. Tiedä jos antaisi hyviä vinkkejä vaimollesi kuinka huiputtaa sinua lisää.

Se vasta on jännittävää kun et tietäisi mitä selkäsi takana tapahtuu. Muut kyllä tietävät ja näkevät, ja heillä on hauskaa seurata, miten jännittäväksi se vielä muuttuukaan kun koko kupla puhkeaa.

Miksi olet muuten naimissa? Onko vaimosi joku äiti sinulle? Miksi haluat nöyryyttää vaimoasi tai ylipäätään naisia? Olet tehnyt ihmeellisen löydön itsestäsi, sinulla on pippeli. Minun on kerrottava ilkeä paljastus pikkuiselle pojalle. Se pippelisi nyt vain ei ole maailman keskus, jonka ympärillä kaikki pyörii. Ehkä kasvat jonain päivänä myös mieheksi.

Äänestä
  • Erittäin hyvin kirjoitettu, juuri näin asia on. Ehkä olisi syytä miettiä mitä oikein haluaisi omalta suhteeltaan. Pettäminen on inhottava asia. Siihen olen monasti itsekkin syyllistynyt, ja kadun katkerasti kaikkea tuskaa ja surua minkä vaimolleni tuotin.
    Kaiken huippuna minulla oli mitä paras ja rakastava vaimo, piti vaan muka saada jännitystä ja vaihtelua elämään.

    Äänestä

"Olen tuonut muutaman kerran naisen kotiini seksiä varten" Siis sinä asut yksin, koska tuot kotiisi etkä kotiimme naisia seksiä varten (siis sekö on pelkästään sinun kotisi?)?

Olet liannut ja saastuttanut aviovuoteenne pelehtimällä ja harrastamalla siinä seksiä vieraan naisen kanssa! Etkö ole ottanut huomioon sitä, että yksi kaunis kerta joku näistä naisistasi on oven ulkopuolella ja vaimosi aukaisee oven viattomana ja saa vastaan vieraan naisen, joka on tullut tapamaan sinua tai vaimoasi tai kertomaan että sinusta tulee isä 9 kuukauden kuluttua?

Mites meinasit selvitä tilanteesta? Syytämällä vaimoa luulosairaaksi nartuksi ja vainoharhaiseksi akaksi.

Ja työpaikalla jos pomo sinut yhyttää harrastamasta seksiä vieraan naisen kanssa työpaikalla työaikaan? Mites luulet siitä itsesi pelastavan? Pomosi varmaan tuntee vaimosi? Se on kaviokuva perseessä. Koska vaarannat firman maineen, firman tietoturvallisuuden, teet työaikana sellaista joka ei kuulu sinun toimenkuvaa jne.

Toivottavasti käryät niin pomolle kuin vaimollesi, nimittäin kun etsit uutta työpaikkaa, soittavat sinun entiselle pomolle ja kysyvät syytä erottamiseen, niin mitäs luulet pomosi kertovan. Ja kun vaimollesi kärähdät, niin etsit uutta yöpaikkaa!

Muista edes käyttää kumia, ettet tuo kotiin tuliaisia näiltä vierailta naisiltasi. Klamydia tulee aiheuttaa naisellesi sen, että et saakaa enää perillisiä, no sinun kaltaisen kusipään kohdalla siinä ei tule vahinkoa maailmalle.

Äänestä

Mitä jos äijä vetäisit kellosi ja miettisit ihan vaikka nanosekunnin ajan mitä v*ttua olet mennyt tekemään.

Ja jos diblomin haluat "uhkarohkeasta" tempustasi, niin poikkea kuule Tiimarin kautta ja käske huorasi askarrella sinulle joku kiva ruusuke, jonka voit sitten näyttää vaimollesi kun jäät tempuistasi kiinni. Sitähän sinä raukka parka odotat, kiinni jäämistä. Oletko niin sairas paska että saat jotain nautintoa toisen ihmisen satuttamisesta vai seisooko paremmin kun muija itkee perääsi. Sinä se olet joka vielä itket.

Häpeä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joonas Panomies kirjoitti:

Olen tuonut muutaman kerran naisen kotiini seksiä varten; olenko hullunrohkea kun vaimoni voisi tulla kotiin millä hetkenä hyvänsä.

Myös työpaikalla olen nainut työhuoneessa naisiani...vietellyt heidät ensin chatissa tulemaan naimaan työpaikalleni...pomo voisi tulla myös paikalle..

kyl se on niin että miehen aivot on jalkojen välissä mutta kai se on niin että se just tekee elämästä niin jännittävän!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu