Tietääkö joku

mistä sais mp3 soittimia jossa olis muistikortti paikka ja paljon ne maksais?!
7314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Maksoin Creative Zen 16 gigasesta 169 € ja soittimessa on paikka muistikortille. Kait niissä pienemmissäkin zeneissä korttipaikka on.

Äänestä
  • eikä taida noissa muissa olla :(

    Äänestä

Sandisk joka on suurimpia muistikorttien valmistajia, tekee myös erillistä muistikorttia tukevia ämpärisoittimia Sansa-brändillä.

SD korttia tukevilla soittimilla on vielä se etu että muutamat autostereovalmistajat tukevat tuollaista muistikorttia jolloin mp3:t voi siirtää autostereoihin muistikortilla eikä tarvitse pusata aux-kaapelien ja telakointiasemien kanssa.

Myös Creativen yhdessä sarjassa itse "soitin" muisteineen irtoaa patteriosasta USB-liittimenä varustetun muistitikun kaltaisena virityksenä jonka voi tökätä sellaisenaan tietokoneeseen tai USB-liitäntää tukevaan autostereoon.

Äänestä
  • Juu sansa c250 2gt semmosseen taidan käydä ostamassa hintaa vähän päälle 60€

    Äänestä



  • ??? kirjoitti:

    kuinkas en tollasta huomannu eikä olis sekään pahan hintanen...

    Pitääki mennä kauppoihin kiusaa myyjiä ja kysellä viälä lisää noista soittimista :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

mistä sais mp3 soittimia jossa olis muistikortti paikka ja paljon ne maksais?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu