Kertokaas jos tiedätte, missä kannattaisi käydä pilateksessa kun ei halua liittyä mihinkään jäseneksi. Haluaisin käydä silloin tällöin pilateksessa, muutaman kerran kuussa, joten kertamaksulla maksaisin. En yli 10e/kerta halua maksaa, niin kun monissa paikoissa joutuu maksamaan.
Edullista pilatesta PK-seudulla
2
1700
Vastaukset
- bubastis.tmi
- liikkuja25
...mutta jollekin ehkä juuri nyt ajankohtaista.
www.urheiluhallit.fi
Jos haluaa kuukausikortin sekä salille että jumpille, edullisin vaihtoehto on tosiaankin elixiat, motivukset, satsit, finnbodyt yms. Mutta näihin pitää sitoutua vähintään vuodeksi.
Urheiluhallit ei sido jäsenyyksiin, mutta ei mikään halpakaan. Ehkä kympin halvempi pelkkä jumppakortti (riippuen tietenkin ketjusta), kun taas muilla ketjuilla sisältää mahdollisuuden sekä sali, että jumppakäyttöön, mutta taas sitoo... mikä on tympeä juttu. Kannattaa ottaa vaikka vuorokuukausin jumppa ja salikortti. Jos riittää jumpat ja pumpit pelkkä 1kk jumppakortti kerrallaan ja väliin ajoittaa lomat ja jos sairastuu flunssaan niin pitkittää ostoa....
Nyt urheiluhalleilla on tunteja juhannukseen saakka. Juhannuksen jälkeen on vain Kontula auki. Suurin osa saleista taitaa aueta jälleen 28.7.
Normaalisti tunnit on 9,5e, nyt kesän-elokuun loppuun 6,5e. (Eikä vaadi mitään ainais yms jäsenyyksiä!) Kannattaa hyödyntää.
Lisäksi kannattaa katsoa naisvoimistelijoiden yms sivuja googlettaa, löytyy lisää ja oman kodin läheltä parempia ja vielä halvempia vaihtoehtoja.
Muistakaa kesän ilmaiset puistojumpat. Hyviä vetäjiä löytyy ja mikäs mukavampaa kuin ulkosalla hyppiä!! :)
Liikunnaniloa!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523446Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512422- 1161220
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu131213Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101109Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per49958- 46894
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019890- 40795
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202721